Dobra odżywka do włosów

0
1030
dobra odżywka do włosów

Włosy wymagają nie tylko odpowiedniej higieny, ale także dobrej pielęgnacji. Nie ma się zatem co dziwić, że coraz częściej sięgamy ostatnio do wszelakiego rodzaju masek czy odżywek do włosów. Bowiem odpowiednia pielęgnacja włosów zapewnia ich zdrowy wygląd, dzięki czemu włosy są lśniące, pełne blasku, a także gęstsze. Jednak to, co jest ważniejsze to zapewnienie im odpowiedniego zdrowego wzrostu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania włosów. Należy zatem zastanowić się przed zakupami i wybrać dobrą odżywkę do włosów, która zapewni im nie tylko zdrowy wygląd, ale także zdrowy wzrost. Poniżej przedstawiamy kilka propozycja, które naszym zdaniem są najlepszym wyborem podczas zakupów związanych z pielęgnacją włosów.

Maska drożdżowa z Babci Agafi

Babia Agafia to popularna ostatnio marka naturalnych kosmetyków syberyjskich produkcji rosyjskiej. Maska drożdżowa zapewnia przede wszystkim zdrowy wzrost włosów. Należy ją nałożyć na mokre włosy i spłukać po ok. 10-20 minut. Włosy stają się bardziej odżywione, lekkie i pełne blasku, a także zaczynają zdrowiej i szybciej rosnąć. Regularne używanie tej maski na pewno przyczyni się do przyspieszenia wzrostu twoich włosów.

Maska do każdego rodzaju włosów Ziaja

Jeżeli jednak borykasz się z ciągle splątanymi włosami, których nie jesteś w stanie rozczesać po myciu to świetnym rozwiązaniem będzie zakup dobrej odżywki do każdego rodzaju włosów marki Ziaja. Należy nałożyć ją na całą długość splątanych włosów, poczekać około 5 minut, a następnie rozczesać. Włosy będą na pewno odpowiednio dawać się rozczesywać, a także pozostaną gładkie i miękkie. Jej regularnie używanie na pewno zmniejszy intensywność plątania się włosów po umyciu, a także zapewni im odpowiednie odżywienie i odbudowę.

Na co należy zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniej dobrej odżywki do włosów?

dobra odżywka do włosówPrzede wszystkim na zawartość naturalnych składników jak najmniej substancji chemicznych i parabenów, zapach powinien być lekki, przyjemny, nie drażniący, idealny dla kobiet I mężczyzn. Należy także zwrócić uwagę na wydajność, konsystencję oraz rodzaj odżywki – bez spłukiwania, czy wymagająca spłukiwania nie obciążająca naszych włosów. Odżywki wymagające spłukiwania na pewno świetnie sprawdzą się w wypadku włosów, które często się przetłuszczają i wymagają częstego mycia, a także takich, które są cienkie i rzadkie, bowiem każdy kosmetyk po prostu obciąża nasze włosy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ