Farby do włosów – opinie

0
1260
farby do włosów – opinie

Koloryzacja włosów to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w salonach fryzjerskich. Zabieg jednak często można przeprowadzić w zaciszu swojego domu. Z tego względu, należy dysponować odpowiednią wiedzą odnośnie rodzajów i jakości farby do włosów. Zazwyczaj takie produkty kupowane są z polecenia lub zostały uprzednio przez nas sprawdzone. Zachęcamy zatem do zapoznania się z listą farb do włosów, które naszym zdaniem, wypadają w zestawieniu najlepiej, abyś mogła cieszyć się jakością i dobrym samopoczuciem podczas farbowania włosów.

Nasze zestawienie, czyli TOP 3 numerów jeden

Jeśli zależy Ci na zdrowej koloryzacji włosów, zdecyduj się na Revlon Revlonissimo. Kluczową rolę pełni tutaj skład farby, która stanowi unikalne połączenie cząsteczek pigmentowych z cząsteczkami mocno pielęgnującymi. Dzięki temu zapewnia ona włosom odpowiednią pielęgnację i zachowuje ich naturalny wygląd. Dodatkowo można ją dostać w wielu odcieniach, ponieważ różnorodność kolorów sięga od ciemnych brązów, przez odcienie rudego, jasnego blondu, aż do popilalatu czy fioletu.

Naszą kolejną propozycją będzie z pewnością Alfapart Revolution. Jeżeli zatem zależy ci na wyjątkowej głębi koloru to właśnie ta farba będzie dla ciebie odpowiednia. Farba gwarantuje trójwymiarowy, lśniący i jednocześnie trwały kolor. Producent wykorzystał innowacyjną technologię CUBE 3D TECH, która odpowiada za rewelacyjny efekt kolorystyczny. Farba zawiera kwas hialuronowy, który ułatwia rozprowadzanie konsystencji. Świetnie nada się także do pokrywania siwych włosów.

farby do włosów – opinieKolejnym numerem jeden będzie niewątpliwie Matrix Socolor Dream.Age. Farba została wyprodukowana przez znaną już markę kosmetyków do pielęgnacji i koloryzacji włosów – Matrix. Bardzo często używana jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Farba ta doskonale sprawdzi się u tych pań, które mają ponad 50% siwych włosów, ponieważ idealnie i odpowiednio pokryje je danym kolorem. Ten rodzaj farby bazuje na innowacyjnym kompleksie Density, zawierającym olejek z lnianki oraz ceramid, dzięki temu przeciwdziała niszczeniu włosów, odbudowuje ich strukturę i zapobiega wszelkim uszkodzeniom struktury włosa.

Podsumowanie

Powyżej zostały przedstawione trzy rodzaje farb do włosów, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Każda z nich używana jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich, dzięki czemu jest odpowiednia do częstego koloryzowania. Każda także wyposażona jest w odpowiednie składniki, które nie tylko koloryzują, ale także odbudowują strukturę włosa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ