Kolczyki z kamieniem księżycowym – biżuteria, która podkreśla urodę

0
604
Kolczyki z kamieniem księżycowym

Kolczyki mogą być delikatnym dodatkiem, jak i dominującym elementem stylizacji. Wszystko zależy od dobranego modelu. Na szczęście w sklepach znajdziemy wiele interesujących propozycji. Nie sposób przejść obojętnie od kolczyków z kamieniem księżycowym, które nie tylko pięknie wyglądają, ale też skrywają w sobie energię wszechświata.

Kolczyki z kamieniem księżycowym – co je wyróżnia?

Kolczyki z kamieniem księżycowym są wyjątkowe z uwagi na obecność kamienia emitującego lukarny blask. Przypisuje się mu moce związane z kobiecą energią. Kamień księżycowy powinien wpływać na intuicję oraz dodawać pewności siebie. Wiele osób twierdzi, że zapewnia ochronę i spokój wewnętrzny, jak również pomaga osiągnąć sukces w miłości i sprawach biznesowych. Jednak najwspanialsze w nim jest to, że mieni się na różne barwy. Każdy kamień jest wyjątkowy i może mienić się w odcieniach niebieskiego, szarości, bieli lub brzoskwini. Kolczyki z kamieniem księżycowym są więc unikalne i świetnie oddadzą temperament właścicielki.

Kolczyki z kamieniem księżycowym – długie czy wkrętki?

Na rynku znajdziemy zarówno kolczyki długie, jak i wkrętki. Wkrętki są bardzo wygodne i można nosić je praktycznie bez przerwy. Nie rzucają się w oczy i pasują do większości stylizacji. Jednak długie kolczyki z kamieniem księżycowym, takie jak te dostępne na stronie https://misarte.com.pl/pl/c/Kolczyki/14, są bardziej wyraziste i efektowne. Będą doskonale nadawać się do eleganckich stylizacji. Niektóre warianty są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się do każdego outfitu. Do wyboru są kolczyki srebrne, złote, jak również w kolorze różowego złota. Wydaje się, że z kamieniem księżycowym najlepiej komponują się kolczyki srebrne. Mimo to także złote wyglądają zadziwiająco dobrze, bo stanowią ciekawy kontrast. Jednak największe znaczenie ma tutaj gust właścicielki oraz odcień, w jakim mieni się kamień. Lukarny blask sprawia, że kolczyki z kamieniem księżycowym powinny zgrywać się z różnymi kolorami. To tylko potwierdza wyjątkowość biżuterii z kamieniami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ