Pierwsza Miłość

0
572
Pierwsza Miłość

Pierwsza Miłość jest serialem emitowanym w Polsacie już kilkanaście lat! Z każdym rokiem przybywa fanów tego serialu, lecz także niektórzy przestają oglądać. Z czego to wynika? Czy serial bardzo się zmienił w ostatnich czasach? Co nowego w pierwszej miłości?
Otóż odpowiadając na te pytania trzeba być uważnym telewidzem. Zmieniło się w zasadzie bardzo wiele; wielu aktorów przestało grać w tym serialu, jest także dużo nowych twarzy.
Bez zmian pozostali bohaterowie główni, czyli Marysia, Kinga i Artur. W zasadzie są tutaj od początku i wygląda na to, że jeszcze długo będą. W ich życiu często dochodzi do kłopotów, kłótni, miłości i szczęścia.
Oczywiście kłopoty to drugie imię tego serialu. Rzec można, że ostatnio rozwinięte zostały wątki kryminalne, narkotykowe, zdrady i nowe związki.
Marysia ma męża Michała i po odsiadce w więzieniu stara się wrócić do rzeczywistości, co jest niełatwym zadaniem.
Kinga jest żoną Artura – w końcu są dla siebie pierwszą miłością! Jednak Artur Kulczycki jest osobą, która jest niewierna i kłamliwa. Oszukuje swoją żonę na każdym kroku, dopuścił się już dwóch zdrad…Widocznie nie potrafi trwać tylko przy jednej kobiecie.
Podsumowując, odpowiadając na pytanie „co nowego w pierwszej miłości” należy odpowiedzieć: wszystko. Zmieniło się bardzo wiele. Ten, kto nie śledzi tego serialu, łatwo może się pogubić w wątkach i nie znać wielu nowych postaci. Jak każdy serial, jest tutaj dużo zwolenników, ale tez przeciwników „Pierwszej Miłości”. Każdy ma inny gust i trzeba to uszanować.

http://www.kobietaimoda.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ