Popularne hybrydy, czyli wszystko co musisz wiedzieć o manicure hybrydowym

0
785
Popularne hybrydy, czyli wszystko co musisz wiedzieć o manicure hybrydowym

Manicure hybrydowy to prawdziwy hit, który cały czas zyskuje nowych zwolenników. Nie ulega wątpliwości, że popularne hybrydy prezentują się naprawdę dobrze. Piękny połysk, niezwykle bogata gama kolorów, a także trwałość to cechy które najbardziej chwalą sobie klientki salonów kosmetycznych. Dziś przyglądamy się temu popularnemu malowaniu.

Czym charakteryzują się hybrydy?

Na samym początku krótkie wyjaśnienie, czym właściwie jest manicure hybrydowy. Otóż jest to nowoczesna forma używana do stylizacji paznokci. Do jej wykonania stosuje się specjalny lakier, który zdaje się być połączeniem tego tradycyjnego wraz z żelem. Płynna konsystencja nakładana jest za pomocą pędzelka na płytkę paznokcia, a następnie utwardzana przy użyciu lampy UV lub Led. Usunięcie takiej ozdoby odbywa się przy pomocy acetonu lub frezarki kosmetycznej. Wszystko zależy od tego jakiej metody używa kosmetyczka.

Hybrydy – nakładanie i trwałość

Lakier hybrydowy tak jak wspomnieliśmy powyżej, nakłada się na płytkę paznokcia. Ta jednak musi zostać uprzednio odpowiednio odtłuszczona. Lakier można nakładać również na tips, jednak znacznie częściej stosuje się go na naturalną płytkę paznokcia. Właśnie dlatego większość pań, która się na takie rozwiązanie decyduje chwali sobie swobodny wzrost płytki pod utwardzonym lakierem. Po każdej warstwie, a zazwyczaj jest ich dwie następuje utwardzanie. Dokonuje się go przy użyciu specjalnej lampy, albo UV albo Led. Na sam koniec nakładany jest jeszcze utwardzacz, który nadaje stylizacji nie tylko trwałości, ale i połysku. Taki manicure utrzymuje się na paznokciach przez kilka tygodni. Zazwyczaj jednak jest tak, że panie decydują się na jego usunięcie znacznie szybciej niż sam zacznie odchodzić. Wszystko to przez pojawiające się niezbyt estetyczne odrosty, których się w tym przypadku nie uzupełnia.

Nakładanie hybrydy w domu, czy gabinecie kosmetycznym?

Manicure hybrydowy cieszy się tak dużą popularnością, że wiele kobiet decyduje się na jego samodzielne wykonywanie w domu. W tym celu kupują specjalne lakiery, topy, jak i niezbędne lampy. Niestety jeśli nie przeznaczą na to sporych funduszy to sprzęt może być słabej jakości, a ilość lakierów niewystarczająca do tworzenia stale nowych stylizacji. Do tego dochodzą jeszcze umiejętności równomiernego rozprowadzania lakieru. To wszystko ma natomiast kosmetyczka np. https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/dlonie-i-stopy/pielegnacja-dloni. Korzystając z takich usług ma się pewność dobrze wykonanej pracy. Dodatkowo jeśli w przeciągu kilku dni wystąpią ewentualne odpryski to kosmetyczka powinna je naprawić. Jej bogata oferta kolorystyczna również świadczy na jej korzyść. Dodatkowo należy wziąć jeszcze pod uwagę czas, który na stylizacje przeznacza profesjonalistka, a ile wyniósł by on przy samodzielnym malowaniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ