Sztuczne rzęsy 1 do 1

0
1125
sztuczne rzęsy 1 do 1

Metoda 1 do 1 to jedna z najbardziej znanych metod przedłużania rzęs, która ostatnio cieszy się dużą popularnością. Zapewnia ona precyzyjną stylizację rzęs, a także efekt, który pozostaje widoczny przez pewien czas. Rzęsy nadają oku głębi, stają się także dłuższe i o wiele gęstsze, dzięki czemu oko nabiera także większych rozmiarów. Stylistka rzęs może przedłużyć i wystylizować rzęsy tak, by powiększyć oko, wydłużyć jego kąciki. Jest to bardzo łatwo dostępna metoda, po której nie będziemy musiały martwić się codziennym monotonnym tuszowaniem rzęs.

Na czym polega taka metoda?

Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji – jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od preferencji można powiększyć, zmniejszych lub bardziej wydłużyć oko. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych. Rzęsy doklejane mogą być syntetyczne ( z włókien poliestrowych) lub naturalne ( z włosia norki syberyjskiej).

Powtarzanie zabiegu i uzupełnianie rzęs – jak często?

Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Stare rzęsy jednak wypadają a na ich miejsce rosną nowe, dlatego właśnie należy systematycznie uzupełniać nowe rzęsy. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 można wykonywać jedynie na rzęsach dorosłych (czyli w ich ostatniej fazie wzrostu). Średnio zatem należy powtarzać taki zabieg w granicach 3-4 tygodni.

Jak pielęgnować przedłużane rzęsy metodą 1 do 1?

sztuczne rzęsy 1 do 1W wypadku sztucznych rzęs nie trzeba martwić się ich tuszowaniem, ponieważ są one przyciemnione, zagęszczone i długie. Dlatego także odpada jakakolwiek forma demakijażu oczu. Jednak tak jak w wypadku naturalnych rzęs, sztuczne rzęsy należy również myć, ponieważ na nich tak samo zbiera się brud i kurz. Do demakijażu oczu używaj bardzo delikatnych płynów bez tłuszczu (np. dla osób noszących soczewki) lub szamponu dla małych dzieci.

Zatem sztuczne rzęsy 1 do 1 mają wiele zalet, dlatego jeżeli zastanawiałaś się nad tego typu zabiegiem, nie ma co dłużej o nim myśleć, jak najszybciej dowiedz się gdzie możesz go wykonać! Metoda jest w 100% bezpieczna i bezbolesna a pozostawia naprawdę nieziemski efekt, który widoczny jest od razu bez stosowania mascary do tuszowania rzęs, która zresztą bardzo obciąża i niszczy strukturę rzęsy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ