Na czym polega mikropigmentacja włosów?

0
22527
Na czym polega mikropigmentacja włosów

Tuszowanie łysienia z wykorzystaniem specjalnego barwnika, czyli coraz popularniejsza metoda mikropigmentacji włosów, pozwala optycznie zagęścić włosy oraz zamaskować blizny. Dodatkowo efekty zabiegu widoczne są od razu po jego przeprowadzeniu.

  1. Dlaczego warto postawić na mikropigmentację?
  2. Klinika zajmująca się leczeniem łysienia
  3. Czy mikropigmentacja włosów jest bezpieczna?

Skorzystaj więc z tego bezpiecznego zabiegu i na długi czas zapomnij o problemach z włosami. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, które pomogą ci sprawdzić, czy to rozwiązanie będzie dla ciebie odpowiednie.

Dlaczego warto postawić na mikropigmentację?

Mikropigmentacja włosów to doskonały wybór dla osób, które ze względu na zanik linii włosów, problemy z łysieniem lub blizny nie czują się komfortowo. Zamiast poddawać się kosztownym i nie zawsze skutecznym zabiegom, możesz skorzystać z tego prostego i bezpiecznego zabiegu. Efekty prawidłowo przeprowadzonej mikropigmentacji utrzymują się przez około 24 miesiące i można ją stosować zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg polega na uzupełnieniu niedoboru włosów poprzez aplikację odpowiednio dobranego koloru pigmentu. Chociaż efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, dla uzyskania najlepszych rezultatów warto wykonać trzy sesje. Wówczas podczas pierwszego specjalista zajmie się ustaleniem zarysu fryzury, a na kolejnych będzie stopniowo dopełniać puste miejsca. Nawet jeżeli nie masz problemu z bliznami, mikropigmentacja pomoże ci wzmocnić efekt przeszczepu włosów lub optycznie zagęścić fryzurę.

Klinika zajmująca się leczeniem łysienia

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z takiego zabiegu, pamiętaj że duży wpływ na jego skuteczność ma doświadczenie specjalisty, który będzie go przeprowadzał. Tym samym nie warto ryzykować i korzystać z usług niesprawdzonych klinik. Zamiast tego wybierz ofertę przygotowaną przez Medmix, która już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym leczeniem łysienia. Dzięki temu odzyskasz atrakcyjny wygląd, a co za tym idzie poprawisz swoje samopoczucie. Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości obszaru skóry głowy, na jakim będzie przeprowadzany. Jeżeli chcesz skorzystać z konsultacji, możesz wybrać się do kliniki osobiście lub przesłać zdjęcie.

Czy mikropigmentacja włosów jest bezpieczna?

Ponieważ zabieg mikropigmentacji włosów można porównać do robienia tatuażu, jest on bezpieczny. Jeżeli jednak chorujesz na cukrzycę, hemofilię, arytmię serca lub posiadasz niezdiagnozowane zmiany skórne w miejscu, w którym ma dojść do aplikacji pigmentu, powinieneś najpierw skontaktować się z lekarzem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ