Papierowa rocznica ślubu.

0
821
Papierowa rocznica ślubu.

Wiele miesięcy przygotowujemy się do jednego z najważniejszego dni w naszym życiu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Przed ślubem czas leci bardzo wolno, a gdy w końcu nadchodzi ten uroczysty dzień, chcemy, aby trwał jak najdłużej. Ani się obejrzymy, a powoli zbliża się pierwsza rocznica ślubu, zwana inaczej papierową.

Bardzo wiele par decyduje się uroczyście obchodzić ten dzień, bo przecież równo rok temu o tej porze trwały intensywne przygotowania do tego pięknego dnia. A jak można spędzić tą pierwszą rocznicę? Wariantów jest mnóstwo. Ten dzień można spędzić zarówno na jakiejś szalonej imprezie, ale również w rodzinnym gronie na uroczystej kolacji, bądź też po prostu we dwoje w domowym zaciszu, przy lampce dobrego wina, przeglądając ślubne zdjęcia, czy oglądając pamiątkę ze ślubu i wesela na płycie. Można zaprosić najbliższą rodzinę i wspólnie je obejrzeć, powspominać ten piękny i jedyny w swoim rodzaju dzień. To, jaki wariant wybierze dana para zależy tylko i wyłącznie od nich, od tego, jak lubią razem spędzać czas, być może postanowią, że w rocznicę ślubu pojadą w miejsce, na które pojechali w podróż poślubną. To bardzo romantyczny pomysł, ale może warto wybrać się w jakieś inne równie piękne miejsce? A może zrobić coś, co zawsze chcieliście, a nigdy tak naprawdę nie starczyło czasu i odwagi? Na przykład może to być skok ze spadochronu, albo lot balonem? Tak jak pisałam wcześniej, to, jak spędzą tą papierową rocznicę małżonkowie zależy od ich samych. Możecie sobie podarować drobne upominki, nie musi to być nic wyszukanego, ważne, żeby był to prezent prosto od serca, na przykład ręcznie zrobiony album z waszymi zdjęciami, albo dwa naszyjniki i każdy z połówką serduszka i pierwszą literką imienia męża/żony. Może być to też bilet dla dwóch osób na jakąś dobrą premierę do teatru, czy komedię romantyczną do kina. Albo – coś bardziej intymnego. Czyli młoda małżonka może przygotować wieczór z kolacją, winem, a potem kilkoma niespodziankami w postaci masażu z olejkiem, albo wspólną kąpielą? Można też przygotować prezent w postaci seksownej bielizny. Któż wie, jak się ten wieczór zakończy? Weźcie sobie koniecznie dzień wolny na następny dzień, jeżeli macie taką możliwość. Czyż nie pięknie będzie się obudzić rankiem nie spiesząc się nigdzie i w łóżku zjeść śniadanie i wypić kawę? Cudownie, prawda? Ważne, żeby odłożyć na bok jakiekolwiek kłótnie, wymiany zdań, czy niejasności. To oczywiście dotyczy każdego dnia, ale ta pierwsza rocznica powinna być spokojna i pełna radości. Przecież to już rok – a może dopiero rok? Może w waszym życiu w przeciągu tego roku pojawił się, bądź pojawi wasze pierwsze dziecko, owoc waszej pięknej miłości. Tym bardziej to będzie okazja do tego, aby świętować waszą papierową rocznicę.

Pierwsza rocznica waszego ślubu nie musi być na bogato. Nie potrzeba do tego nie wiadomo jakiej kwoty. Najważniejsze jest, aby spędzić go razem. I życzę wszystkim, żeby każda kolejna była jeszcze piękniejsza i cudowniejsza, a miłość była każdego dnia.

http://www.zespolnapiecia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ