Ampułki do mezoterapii bezigłowej – czy warto?

0
701
Ampułki

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii. Jej działanie opiera się na wykorzystaniu zjawisk fizycznych, a nie igieł które niejednego klienta salonu kosmetycznego mogłyby odstraszyć.

Mezoterapia bezigłowa – krótka charakterystyka zabiegu

Mezoterapia bezigłowa tak jak zostało wspomniane powyżej cechuje się wykorzystaniem zjawisk fizycznych. Dokładniej mówiąc specjalne urządzenie wytwarza prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Taka metoda nosi nazwę elekroporacji. Wyemitowane impulsy elektryczne sprawiają, że otwierają się kanały hydrofilowe znajdujące się w błonach komórkowych. Jest to bardzo ważne i pożądane zjawisko, ponieważ te właśnie kanały służą do transport substancji odżywczych w głąb skóry. Substancje te dostarczane są poprzez kosmetyki wykorzystywane w trakcie zabiegu. Do nich należą niezastąpione ampułki do mezoterapii bezigłowej.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – opis produktu

Produkt ten podbija rynek kosmetyczny już od jakiegoś czasu. Jego popularność bierze się przede wszystkim z kilku istotnych zalet. Pierwszą z nich jest to, że preparat zamknięty w formie ampułki nie jest narażony na działanie czynników zewnętrznych. Nawet po otwarciu nie traci on swoich pierwotnych wartości. A jak wiadomo dzieje się tak w przypadku większości dostępnych na rynku produktów kosmetycznych. Kolejną zaletą jest ilość produktu. Dokładniej rzecz ujmując producenci tacy jak https://phyris.mensabeauty.pl/ stworzyli kosmetyki, których zawartość wystarcza dokładnie na przeprowadzenie jednego zabiegu. Dzięki temu kosmetyczka ma pewność że zawsze jej go wystarczy, a reszta się nie zmarnuje. Jest to również dobra informacja dla osób, które chcą taki zabieg przeprowadzić w warunkach domowych. Nie muszą bowiem głowić się nad ilością kosmetyku, który należałoby zastosować. Wiedzą również że ma dobry skład. Skąd? Otóż główną zaletą ampułek do mezoterapii bezigłowej jest właśnie przejrzysty i dobrze skomponowany skład. Zawierać on w sobie ma wyłącznie substancje aktywne, które w sposób pozytywny wpływają na skórę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ