Audi A7 opinie

0
639
Audi A7 opinie

Audi A7 to samochód osoby typu lift back plasujący się gdzieś pomiędzy segmentem E (wyższa klasa średnia) a segmentem G (samochody sportowe). Model ten produkowany jest od 2010 roku przez giganta z Ingolstadt, koncern Audi AG i uważany jest za kontynuatora kultowych modeli-Audi 100 i Audi 200. Zbudowany został na płycie podłogowej Volkswagen Group MLB, na dokładnie tej samej, na której zbudowano modele Audi A8 i Audi Q5. Wiosną 2014 samochód poddano liftingowi, a obecnie, w roku 2018 produkuje się drugą generację tego modelu.

Pierwsza generacja tego modelu, czyli Audi A7 Sportback I zaprezentowana została po raz pierwszy 26 Lipca 2010 w Monachium. Niemal całe nadwozie w tym modelu wykonane zostało z aluminium i wysokiej jakości nowoczesnej stali. Audi A7 to luksusowa limuzyna o nienagannym wyglądzie ze sportowym pazurem, co sprawia pewne kłopoty przy precyzyjnym zaklasyfikowaniu tego modelu do odpowiedniego segmentu.
Samochód wyróżnia długa maska nadająca modelowi wygląd luksusowej limuzyny, dynamiczny wygląd opadającego sprężyście ku tyłowi dachu, oraz ostre, niemalże drapieżne krawędzie. Na życzenie można wyposażyć model w symbol nowego wzornictwa świetlnego – reflektory HD Matrix Led oraz biegnące przez cały tył pasmo oświetlenia LED – to czyni samochód jeszcze nowocześniejszym wizualnie, oraz potęguje wrażenie ekskluzywności.
Wnętrze wygląda jednocześnie elegancko i nowocześnie, a smukła deska rozdzielcza została zaprojektowana tak, by dawać wrażenie przestrzeni i komfortu. Wnętrza oferowane nam przez Koncern z Ingolstadt niemal zawsze zwalają z nóg estetyką oraz jakością wykonania-tak jest również w przypadku modelu A7.
Dzięki umieszczonym w modelu systemom bezpieczeństwa oraz asystentowi kierowcy Audi A7 to samochód zapewniający niezwykłe bezpieczeństwo, komfort jazdy oraz pomoc na przykład w parkowaniu, co czyni ten model przedstawicielem niezwykle nowoczesnej gałęzi motoryzacji i daje niebywały komfort i powiew nowoczesności i luksusu kierowcy decydującemu się na tej model.

getmoto.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAudi R8 spalanie
Następny artykułOferta biur podróży

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ