Bielizna męska, czyli jakie bokserki wybrać?

0
671
bielizna męska
fot. pexels.com

Temat męskiej bielizny jest istotny ze względów higieny i bezpieczeństwa. Zazwyczaj mówi się o tym w kontekście bielizny damskiej, tymczasem dobór bielizny męskiej – w głównie mowa o bokserkach – jest równie istotny. Sprawdź więc, jak wybrać dobre bokserski dla mężczyzny!

Zobacz też: http://jegoego.pl/bokserki-meskie-luzne-czy-obcisle-co-wybrac/

Bokserki muszą być ładne – to jednak nie wszystko

Nie ma co ukrywać, ale zazwyczaj jest tak, że wybierając bieliznę męską, zarówno panowie, jak i panie, kierują się tym, czy bokserski są ładne, śmieszne, klasyczne. Najprościej ujmując, zazwyczaj kierujemy się ich wyglądem. To jednak nie wszystko, a tak naprawdę kierowanie się tym czy dany produkt się nam podoba, powinno być w drugiej kolejności. Bielizna zarówno męska, jak i damska powinna być przede wszystkim bezpieczna, a to oznacza, że należy kierować się jej jakością, dobrym składem, sposobem produkcji i dystrybucji itd. Bieliznę nosimy najczęściej, najwięcej i zawsze jest ona blisko ciała, skóry, a też mamy ją na sobie najdłużej, dlatego też powinna być dla nas bezpieczna.

Bokserki nie mogą być bardzo obcisłe

Jednym z podstawowych błędów zakupu bokserek jest kupowanie ich zbyt luźnych lub za obcisłych. Nadmierne uciskanie bielizny w miejsca intymne może negatywnie wpłynąć nie tylko na dyskomfort i niewygodę lecz również na bezpieczeństwo zdrowotne, a mówiąc wprost – brak tego bezpieczeństwa. Z kolei zbyt luźne bokserki nie będą spełniać swojej roli.

Należy również pamiętać, że np. rozmiar S czy M bielizny danej firmy, będzie znacznie różnił się od bokserek w takim samym rozmiarze, ale firmy innej. Na wszystko ma wpływ krój bokserek, skład itd. Z tego względu najlepiej jest znaleźć jedną lub kilka ulubionych firm, których bokserki zostały przetestowane, sprawdzone i zwyczajnie mamy zaufanie do marki, która je oferuje. 

Bokserki na prezent

Bokserki to dość popularny prezent, zwłaszcza z okazji osiemnastki, wieczoru kawalerskiego, ślubu czy innych wyjątkowych okazji. Jeśli podarowujesz komuś bokserki na prezent, wówczas lepiej sprawdzą się bokserki śmieszne, atrakcyjne wizualnie. Nie musisz wtedy stawiać na jakość, ale na to, aby miały one swój oryginalny charakter, pasujący do uosobienia osoby, którą chcesz sprezentować.

Przeczytaj też: http://www.gospodyni24.pl/zabiegi-kosmetyczne-dla-mezczyzn/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ