Dobre palety do cieni

0
1084
dobre palety do cieni

Cienie do powiek ostatnio stały się jednym z największych trendów makijażowych. Nic więc dziwnego, że wzrasta zainteresowanie odnośnie rodzajów i jakości cieni do powiek. Zatem wiele kobiet zaczyna poszukiwać dobrej palety do cieni, która będzie jednocześnie dobrej jakości, ale także w dobrej cenie. Poniżej małe zestawienie dobrych palet do cieni, które naszym zdaniem zasługują na zainteresowanie każdej kobiety, która uwielbia makijaż oczu.

Jaka powinna być dobra paleta do cieni?

Przede wszystkim, uniwersalna – czyli powinna posiadać mało kolorów, ale odpowiednich na tyle, aby za jej pomocą wykonać makijaż każdego rodzaju, zarówno na co dzień, jak również wieczorowy czy biznesowy. Cienie powinny mieć bardzo dobrą pigmentację, czyli po ich nałożeniu powinny być odpowiednio widoczne na oku. Dobra pigmentacja zapewnia także trwałość cieni, które pozostają na oku. Cienie nie powinny się także nadmierne zsypywać podczas nakładania, ponieważ możemy mieć wtedy pewność, że będą się również obsypywać zaaplikowane na oku. Cienie powinny dobrze się ze sobą blendować, czyli nie pozostawiać śladów ani dziur podczas mieszania ich ze sobą i mieć doskonałą łatwość w aplikacji. Co jest jeszcze bardzo ważne, to opakowanie dobrej palety do cieni, która powinna być trwała, wykonana z dobrej jakości plastiku lub innego tworzywa, który byłby odporny na wszelakiego rodzaju upadki czy inne zniszczenia.

Morphe 35o, czyli wiele w dobrej jakości

Morphe to bardzo znana marka kosmetyków, która wypuszcza dobre palety do cieni. Wielość odcieni, a także odpowiednie łączenie ich ze sobą w palety pozwalają na stworzenie właściwie każdego makijażu. Paleta do cieni 35o to połączenie 35 cieni w jednej palecie w odcieniach brązu, pomarańczu, a także bordo, które pozwalają na wiele świetnych połączeń.

dobre palety do cieniPaleta wykonana jest z dobrej jakości plastiku i pomimo tego, że jest dość sporych rozmiarów, nadaje się jak najbardziej do podróżowania, ponieważ jest bardzo cienka. Cienie są świetnej jakości, jedne z wyższej półki.

Cienie od Zoevia

Zoevia to chyba jedna z najlepszych marek kosmetyków, która produkuje świetne cienie do powiek, nie mające konkurencji na rynku kosmetycznym. Palety są dość drogie, ale za to zdecydowanie zasługują na swoją cenę. Pozostają bardzo długo na powiece, nie obsypują się a ich pigmentacja jest po prostu cudowna. Dodatkowo występują w kilku rodzajach palet odpowiednio skomponowanych kolorystycznie w zależności od potrzeb danej klientki. Zdecydowanie numer jeden!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ