Ile kosztuje powiększanie ust?

0
1197
ile kosztuje powiększanie ust?

Powiększanie ust to ostatnio jeden z najczęściej poruszanych tematów odnośnie medycyny estetycznej. Większe usta wyglądają bardziej ponętnie i seksowanie. Dodatkowo ich powiększenie jest proste i bezbolesne, a także nie wymaga wielkiego nakładu pieniężnego. Jest kilka metod powiększania ust jednak jedną z najbardziej bezpiecznych, najbardziej innowacyjną i od niedawna najbardziej znaną jest powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Duża część kobiet ciągle ma wahania i się zastanawia czy powiększanie ust kwasem boli, jak długo utrzymują się efekty takiego zabiegu oraz ile on kosztuje. W Internecie można znaleźć wiele opinii na ten temat, a także przeczytać relację kobiet, które zdecydowały się na ten zabieg.

Cena za powiększanie ust

Uśredniona cena za tego typu zabieg waha się od 1100 do 1300 zł. Jednak nie ma co oszczędzać na tego typu przedsięwzięciach. Należy pamiętać, że do naszego organizmu i skóry wstrzykiwany jest obcy preparat, który zawsze może pozostawiać działania niepożądane. Dlatego też najlepiej zdecydować się na nieco droższe zabiegi, na przykład takie zaczynające się od 1500 zł. Jest to niska cena w porównaniu z zadowolenia ze swojego wyglądu.

Tak samo wybierając klinikę medycyny estetycznej nie powinniśmy sugerować się ceną a przede wszystkim jakością. Lepiej jest dołożyć kilkaset złotych i wykonać zabieg w bardziej renomowanej klinice niż poddać się zabiegowi w klinikach, które nie mają dobrych opinii a jedynie dobrą cenę. Pamiętajmy, że nie chodzi jedynie o nasz wygląd, ale także o zdrowie i samopoczucie. Po zabiegu mamy czuć się atrakcyjniej i bardziej pewne siebie, a nieudany zabieg może w skrajnych przypadkach nawet doprowadzić do depresji. Zresztą, na pewno będzie tam szkoda źle zagospodarowanych pieniędzy, a do tego będziemy musiały wydać kolejną sumę na poprawę rezultatów, które nie będą nam odpowiadać.

ile kosztuje powiększanie ust?Po zabiegu usta mogą być przez pewien czas trochę opuchnięte. Należy wtedy zastosować odpowiednią kurację, po której wygoją się one bardzo zdrowo i zaczną wyglądać bardzo atrakcyjnie. Lekarz na pewno przedstawi całą procedurę związaną z szybkim gojeniem się po zabiegu, a także przepisze odpowiednie preparaty. Ważne jest, aby nie wykonywać zabiegu podczas ciąży! Kwas hialuronowy może być bardzo niebezpieczny dla dziecka, co może wpłynąć na jego nieprawidłowy rozwój, a także na pojawianie się defektów związanych z rozwojem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ