Herman Miller Aeron – jak odnajdzie się w biurowej przestrzeni?

0
469
Herman Miller Aeron

Przestrzeń biurowa to trochę inny świat. Tutaj liczy się przede wszystkim ergonomia i funkcjonalność. Na szczęście na ryku znajdziemy wielu producentów wyposażenia. Każdy z nich wyróżnia się skupieniem na praktyczności i ergonomii. Jak na ich tle wypada fotel Herman Miller Aeron? Sprawdźmy to!

Herman Miller – marka, które oferuje więcej

Herman Miller Aeron to ,,dziecko” popularnej marki Herman Miller. Producent uznawany jest za ikonę i wzór do naśladowania w kwestii wyposażenia biurowego. Praktycznie każdy wypuszczony projekt zyskuje międzynarodową sławę i cieszy się uznaniem właścicieli największych korporacji. Grzechem byłoby więc nie wspomnieć o tak popularnej, a wręcz flagowej propozycji marki, jaką jest fotel Aeron. Herman Miller Aeron to siedzisko przystosowane do biurowej przestrzeni. Odznacza się funkcjonalnością, której towarzyszy estetyczny design oraz innowacyjność. Dowodzi temu fakt, że projekt przeszedł liczne modernizacje, by całkowicie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu komfort wynikający z użytkowania siedziska zwiększony jest do maksimum.

Herman Miller Aeron – fotel dla wymagających

Czym właściwie wyróżnia się Herman Miller Aeron? Przede wszystkim wykorzystanymi do produkcji materiałami. W przeciwieństwie do pianek i tkanin, oplot fotela nie sprzyja powstawaniu wilgoci i zatrzymywaniu nadprogramowego ciepła. Użyte materiały są ekologiczne i dostępne w kilku stonowanych kolorach. Design siedziska Aeron również świadczy na jego korzyść. Możesz przekonać się o tym, wchodząc na stronę https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-aeron-chair/. Zaletą fotela jest także specyficzne pochylenie, ,,popychające” w kierunku biurka. Dzięki temu siedzisko sprzyja utrzymaniu prawidłowej postawy, ale również motywuje do pracy. Herman Miller Aeron jest odpowiedni dla osób cierpiących na różne schorzenia kręgosłupa, bowiem stabilizuje kość krzyżową. Znakomita większość pracowników biurowych powinna poczuć ulgę, gdy wielogodzinne siedzenie w miejscu przestanie powodować u nich ból.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ