Teledysk ślubny – nowoczesny pomysł na pamiątkę z ważnego dnia

0
537
Teledysk ślubny

Kamerzysta na weselu przez dłuższy czas był osobą obowiązkową. Jego zadanie polegało na sfilmowaniu praktycznie każdego momentu tego ważnego dnia. Sytuacja od kilku lat jest zupełnie inna. Wiele osób całkowicie rezygnuje z tej usługi lub ją ogranicza. Czym jest popularny w tym momencie teledysk ślubny?

Teledysk ślubny – nowe oblicze filmów

Wielogodzinne filmy, fotograf towarzyszący parze młodej i gościom n każdym kroku, to przepaść w porównaniu do tego, co obecnie można znaleźć w ofercie. Dawniej goście musieli pogodzić się z tym, że zostaną sfilmowani z jedzeniem, podczas robienia dziwnych min w tańcu i innych dość mało komfortowych sytuacjach. Przez to wielu z nich krępowało się zachowywać naturalnie i brać udział w konkursach. Dodatkowo należy pamiętać o tym, ze cena za film nie należała do najniższych, a wszystko właśnie przez to, że fotograf musiał być obecny przez wiele godzin. Czymś zupełnie nowym, innym jest obecnie niezwykle popularny teledysk ślubny. Trzy minuty zmontowanych wydarzeń sprawiają, że można inaczej podejść do tego najważniejszego w życiu dnia. Na czym to dokładnie polega? Otóż fotograf robi wiele ujęć w różnych sytuacjach. Nie musi ograniczać się wyłącznie do przygotowań, ślubu i wesela. Może również towarzyszyć młodym na sesji przed i poślubnej. Może również zaproponować wyjście wyłącznie po to, by nagrać od nowa ich miłosną historię. Wybrane ujęcia zostają zmontowane w całość i dodana zostaje do nich odpowiednia muzyka.

Teledysk ślubny – kogo wybrać do wykonania?

Jeśli przekonaliście się już do rozwiązania jakim jest teledysk ślubny, to pozostaje już tylko wybrać osobę, która go przygotuje. Bardzo dobrym pomysłem jest rozpytanie o dobrego fachowca wśród rodziny i przyjaciół.. Być może również ktoś z waszych znajomych udostępnił plik na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dobrych materiałów można szukać również na stronach fotografów i filmowców np. https://studioelement.pl/wideo/. U nich na stronie można obejrzeć przykładowe teledyski, a po kontakcie telefonicznym można dowiedzieć się wszystkiego odnośnie montażu, propozycji wykonania i oczywiście kosztów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ