Jak skutecznie i elegancko zabezpieczyć ekran telefonu?

0
714
Jak zabezpieczyć ekran telefonu

Ochrona telefonu nie powinna ograniczać się tylko do zakupu etui, które zamortyzuje część wstrząsów i zabezpieczy obudowę urządzenia przed przypadkowym porysowaniem. Równie ważna jest ochrona dotykowego wyświetlacza, który przy uderzeniu o twardą powierzchnię może się stłuc lub pęknąć. Ekran telefonu dość łatwo również się rysuje. W sklepie caseroom.pl znajdziesz elastyczne, pancerne szkła hybrydowe, które zmniejszą tego typu ryzyko, skutecznie chroniąc wyświetlacz przed szeregiem zagrożeń.

Pancerne szkło hybrydowe – co to takiego?

To zmodyfikowana wersja klasycznego szkła hartowanego, która jest czymś pośrednim pomiędzy dość grubym i twardym szkłem a elastyczną i cienką folią. Pancerne szkło hybrydowe charakteryzuje się pewną elastycznością, nie tłucze się i nie pęka, jednocześnie dość skutecznie chroni ekran telefonu przed ryzykiem przypadkowego porysowania. Dużą zaletą takiego szkła jest idealne odwzorowanie gestów, dzięki czemu użytkowanie dotykowego wyświetlacza nie sprawia najmniejszych problemów, również podczas dynamicznych gier czy pisania na wirtualnej klawiaturze. Oferowane przez sklep internetowy caseroom.pl pancerne szkła hybrydowe nie zniekształcają kolorów, dzięki czemu obserwowany na ekranie obraz jest niezwykle wyraźny. Ich oleofobowa powierzchnia w pozytywny sposób wpływa na wygląd urządzenia. Mniej odcisków palców to czystszy i atrakcyjniejszy smartfon.

Czy warto zainwestować w szkło hybrydowe?

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na zabezpieczenie ekranu swojego nowego smartfona, elastyczne szkło hybrydowe może być strzałem w dziesiątkę. Takie pancerne szkło nie tylko chroni przed drobnymi rysami, ale dzięki wspomnianej elastyczności ma również zdolność do częściowego amortyzowania siły uderzeń i wstrząsów. Zabezpieczone tego typu szkłem ekrany są znacznie lepiej chronione przed ryzykiem stłuczenia lub pęknięcia niż wyświetlacze zabezpieczone tradycyjnym, twardym szkłem hartowanym. Internetowy sklep z akcesoriami do telefonów caseroom.pl oferuje najlepsze pancerne szkła hybrydowe w zestawach dedykowanych wszystkim popularnym modelom i markom smartfonów dostępnych na rynku polskim.

Wybierając zestaw szkieł hybrydowych, możesz zabezpieczyć nie tylko dotykowy wyświetlacz swojego telefonu, ale także obiektywy jego aparatów. Cienkie szkło hybrydowe nie zniekształca kolorów, dzięki czemu zdjęcia wykonywane zabezpieczonym w ten sposób aparatem wciąż będą miały bardzo dobrą jakość. W sklepie caseroom.pl dokupisz do telefonu również inne przydatne akcesoria ochronne, w tym indywidualne etui sylikonowe, które możesz ozdobić własnym zdjęciem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ