Pomysły na wspaniały wieczór we dwoje

0
653
para

Bardzo często zdarza się tak, że po wielu lat związku i wpólnym zamieszkaniu do związku wkrada się rutyna. Takiego uczucia nigdy nie powinno się ignorować, może ono prowadzić do nawet rozpadu waszego związku czy też wieloletniego małżeństwa. Jak temu zapobiec?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/pomysly-na-udany-wieczor/

Pomysły na udany wieczór we dwoje – zabawy i nie tylko

Poza oglądaniem telewizji czy też monotonnych serialów możecie postawić na coś nietypowego. W domu możecie robić naprawdę sporo rzeczy. Jeżeli jednak tego dnia nie chce wam się ruszyć z łóżka, a wasza ulubiona forma rozrywki to maratony filmowe to urozmaićcie je!Oglądając serial kryminalny czy horror, obstawcie, kto umrze pierwszy lub kto okaże się być zabójcą. Przed tym ustalcie nagrodę dla osoby, która zgadnie.  Taka nagroda może być o zabarwieniu erotycznym lub może to być nagroda codzienności typu np. zrobienie prania. Wybór należy tylko i wyłącznie do was!

Każdy z pewnością wie, że na zabicie nudy czy na dobrze spędzony wieczór nadadzą się dry planszowe. W połączeniu z dobrym trunkiem takie rozwiązanie gwarantuje dobrą zabawę. Wszystko zależy od tego, na jakie gry się zdecydujecie. Obecnie na rynku dedykowane jest dużo gier stricte dla par. Równie dobrze jako wspaniałe rozwiązanie może to być rozbierany poker.

Wieczór we dwoje na ostro – pomysł na seksowny wieczór

Jeżeli czujecie, że w wasze łóżko wkradła się rutyna, to nic straconego. Nie trudno temu zaradzić. Jak to zrobić? Przede wszystkim oboje powinniście się przygotować się na otwartą rozmowę i dużą ilość szczerości. Może któryś z was ma od lat urywany w sobie fetysz lub chce spróbować czegoś nowego, na co wcześniej nie miał odwagi.

Dobrym wyjściem będzie również zakupienie Kamasutry. Możecie pobrać również aplikację na waszego smartfona. Sprawdźcie, jakie są w niej zawarte pozycje lub zabawcie się w losowanie i przetestujcie taką na jaką traficie. Pamiętajcie, żeby nie było nudno, nie róbcie wyjątków. Nawet jeśli skończy się to jedynie kupą śmiechu, wciąż jest to lepsze niż nuda i rutyna.

Zobacz też: http://www.gospodyni24.pl/domowe-sposoby-na-bezsennosc-co-zrobic-kiedy-nas-dotknie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ