Klasyczne lakiery do paznokci – jak przedłużyć ich trwałość?

0
706
klasyczne lakiery do paznokci

Lakiery do paznokci to sposób na szybką zmianę wizerunku, odpowiednio do stylizacji. Nie wymagają długotrwałego nakładania, do tego te dobrej jakości szybko schną. Klasyczne lakiery do paznokci są również bezpieczne Niestety, oddychające klasyczne lakiery do paznokci nie są zbyt trwałe. Można jednak przedłużyć trwałość lakieru, nawet do dwóch tygodni. Wystarczy tylko wiedzieć, jak lakier nakładać i jak zabezpieczyć, aby dłużej cieszyć się nim na swoich paznokciach.

Dlaczego warto wybrać klasyczne lakiery do paznokci?

Oddychające, klasyczne lakiery do paznokci sprawdzą się zwłaszcza u tych Pań, których płytka paznokciowa nie pozwala na zastosowanie hybrydy, czy żelu. Nie ważne czy mówimy o wrażliwej, uszkodzonej, czy alergicznej płytce paznokcia, odpowiednio przygotowana dużo lepiej przyjmie zwykły lakier do paznokci, aniżeli światłoutwardzalne produkty. Klasyczna, ale i bezpieczna formuła oddychających lakierów od mylaq pozwala na częste zmiany koloru paznokci, bez narażania ich na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie produkty są vegan friendly to dodatkowo sprawia, że warto po nie sięgnąć.

Jak nakładać lakiery do paznokci?

Może się wydawać, że malowanie klasycznym lakierem do paznokci nie wymaga jakiegoś szczególnego przygotowania płytki, czy umiejętności. To oczywiście nie prawda, ponieważ tylko właściwie zaaplikowany produkt, da pożądane efekty. Podobnie jak w przypadku hybrydy, czy żelu należy odpowiednio przygotować płytkę. Zanim nałożymy lakier, należy wypolerować przeznaczonym do tego bloczkiem płytkę paznokcia, następnie dokładnie odtłuścić i osuszyć paznokcie. Zanim nałożymy klasyczny lakier do paznokci, powinnyśmy również odsunąć lub wyciąć skórki. Następnie również zaleca się zastosowanie bazy oraz topu. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład Baza/Top do lakierów klasycznych z mylaq.

Jak przedłużyć trwałość klasycznego manicure?

Klasycznym lakierem możemy cieszyć się niemalże równie długo, jak światłoutwardzalną hybrydą, czy żelem. Wystarczy, że nałożymy dobrej jakości bazę oraz top, które znacząco przedłużą trwałość lakieru. Należy również pamiętać podobnie jak w przypadku wspomnianych profesjonalnych metod o niezalaniu skórek lakierem, staranne pomalowanie oraz odpowiednie przygotowanie płytki. Tłusta płytka lub błędny popełnione już w trakcie nakładania spowodują, że lakier będzie się kruszył i szybko odpryśnie. Można również zakupić specjalny utwardzacz, który dodatkowo sprawi, że klasyczne lakiery do paznokci utrzymają się dłużej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ