Modne fryzury półdługie

0
1790
modne fryzury półdługie

Fryzury półdługie to fryzury o długości do ramion. W profesjonalnych salonach fryzjerskich zwane fryzurami „Lob”, czyli przedłużonymi wersjami fryzur „Bob”. Zarówno na wybiegach, jak i na ulicach cieszą się one ogromną sławą. Przede wszystkim ze względu na elegancję i praktyczność jednocześnie.

Dla kogo jest fryzura półdługa?

Zdecydowanie dla każdej z nas! Pasuje do każdego rodzaju twarzy, jak również każdego rodzaju włosów. Dodatkowo wysmukla twarz i odejmuje lat twojemu wyglądowi. Jeśli zatem twoja fryzura przez ostatnie kilka lat to głównie koński ogon, skróć pasma o kilka centymetrów i ciesz się nową, świeżą fryzurką, która na pewno doda ci kobiecości. Fryzura będzie idealna dla pań w każdym wieku, kobietach, które mają cienkie włosy, a także dla tych, które pragną zmiany. Jest ona także świetnym okresem przejściowym dla tych z nas, które chcą zapuścić swoje włosy.

Jedną z największych zalet tego typu fryzury jest możliwość braku jej układania. Można ją stylizować na naprawdę wiele opcji bez spędzania codziennie wiele czasu w łazience. Będzie ona zatem idealna dla tych z nas, które cenią sobie poranne drzemki. Fryzura ta to po prostu opcja „wstań i idź”. Im bardziej będzie wyglądała niedbale, tym bardziej nadany zostanie jej niesamowity urok.

Poniżej kilka wersji stylizacji takiej fryzury.

Fryzura o prostych włosach do ramion

modne fryzury półdługieTo po prostu gładkie uczesanie z włosami półdługimi. Będzie idealna dla pań o prostych włosach. Jedyny wymóg to pasma delikatne i gładkie, dlatego niezbędne będzie użycie termicznej prostownicy lub wygadzające kosmetyki do włosów. Można podczas noszenia tej fryzury pokusić się na keratynowe prostowanie włosów w salonie fryzjerskim. Zabieg nie tylko wygładzi i wyprostuje włosy, ale także odbuduje ich strukturę i odpowiednio odżywi.

Fryzura półdługa w naturalnej wersji

Fryzura nosi nazwę Wob. Jest idealna dla kobiet, które lubią siebie w naturalnej odsłonie oraz nie stosują kosmetyków do stylizacji włosów. Zaleca się by wraz z grzywką były ścięte na prosto. A puszczone naturalnie pasma uwydatniają fakturę włosa. Cieniowanie powinno być tu wykonane tylko w wypadku grubych włosów, by nadać im lekkości. Na końcach włosy mogą się delikatnie falować, by uczesanie wydawało się jak najbardziej swobodne i niewymagające stylizacji. Jest to fryzura dla tych z nas, które cenią sobie nonszalancję i naturalność, a także swój czas spędzony podczas porannej toalety.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ