Najchętniej wybierane kolekcjonerskie nasiona marihuany

0
587
Najchętniej wybierane kolekcjonerskie nasiona marihuany

Chcesz rozbudować swoją kolekcję o nowe, interesujące eksponaty? A może pragniesz dopiero rozpocząć przygodę z kolekcjonowaniem nasion marihuany? Poniżej przedstawiamy najchętniej wybierane i najpopularniejsze nasiona. Opowiadamy, po jakie odmiany sięgają najchętniej polscy odbiorcy, jakie nowe krzyżówki genetyczne cieszą się popularnością oraz dlaczego warto wybierać przede wszystkim nasiona feminizowane i automatyzowane. 

Nasiona dla początkujących – czyli kilka porad od czego zacząć 

Jeśli choć trochę interesujesz się tematem nasion konopi, z pewnością zauważyłeś, że większość dostępnych produktów to odmiany feminizowane. Nasiona z żeńskim kodem genetycznym są najchętniej wybierane przez odbiorców oraz stanowią zdecydowaną większość oferty seedbanków i sklepów konopnych. Wynika to z prostych przyczyn. Konopie są roślinami różnopłciowymi, a odmiany wyłącznie żeńskie udało się uzyskać stosunkowo późno, na drodze zaawansowanych selekcji hodowlanych i genetycznych. 

W podobny sposób uzyskano nasiona nazywane automatami, które również znajdują się w ofercie banków konopnych. Ich specyfika tkwi w programie rozwojowym, zapisanym w kodzie genetycznym. Określa on sposób rozwijania się rośliny oraz jej wrażliwość na zmiany w nasłonecznieniu. Nasiona z takim potencjałem są wyjątkowo pożądane i stanowią ważną część dobytku każdego kolekcjonera. 

Nasiona feminizowane i automatyzowane dedykowane dla celów kolekcjonerskich znajdziesz w ofercie sklepu internetowego https://www.taniesianie.pl/. Są to produkty pochodzące od uznanych, międzynarodowych producentów, zaopatrujących rynki konopne na całym świecie w wysokiej jakości nasiona. 

Polecane odmiany i wschodzące „gwiazdy” 

Wybierając nasiona marihuany, warto też wziąć pod uwagę ich pochodzenie. Najważniejsza jest pod tym względem odmiana rośliny, z której dane nasienie zostało pozyskane. Dokonując wyboru, możesz kierować się nazwą odmiany oraz poszukać szczegółowych informacji na jej temat w internecie. Do najważniejszych parametrów należą: przypisane danej odmianie stężenie THC, obecność innych substancji z grupy kannabinoidów, stosunek sativa względem indica, a także miejsce i kraj pochodzenia. 

Polecamy korzystać przede wszystkim z produktów pochodzących od renomowanych producentów. Wybierając ich nasiona, masz pewność, że zyskujesz produkt odporny na uszkodzenia oraz wytrzymały, który będzie urozmaicał Twoją kolekcję przez dobrych kilka lat. Dinafem Seeds to szczególnie warty polecenia producent, dostarczający klasycznych odmian jak i nowoczesnych, eksperymentalnych krzyżówek hybrydowych. 

Polecamy zwłaszcza wybór odmian feminizowanych od Dinafem Seeds: Blue Cheese, Critical, Cheese XXL, Moby Dick, Haze, White Widow czy kultowa Amnesia. Dostępne są także nasiona pochodzące od roślin o charakterze medycznym: Bubba Kush CBD, Critical Mass CBD, Moby Dick CBD, OG Kush CBD, Shark Shock CBD. 

Dużą zaletą nasion otrzymywanych od Dinafem Seeds jest ich wysoki poziom zabezpieczenia. Do momentu sprzedaży, nasiona przetrzymywane są w lodówkach, a po umieszczeniu w opakowaniu, stosuje się specjalistyczny system mikrokonserwacji. W tym celu do opakowania dodaje się niewielką porcję żelu krzemionkowego. Przeciwdziała to szkodliwemu oddziaływaniu wilgoci na strukturę i powłokę nasiona.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ