POJEDYNCZE CIENIE DO POWIEK

0
756
paletka

Każda dziewczyna czy kobieta ma na pewno w swojej kosmetyczce paletki cieni do powiek.
Wiele z nas nie wyobraża sobie dziennego makijażu ani tym bardziej wieczorowego bez użycia cieni do powiek. Dzięki nim oko wydaje się większe , podkreślone, dodaje nam to kobiecości.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/pojedyncze-cienie/

Umiejętne użycie cieni może spowodować wydłużenie oka, zmianę jego kształtu,a nawet korektę opadającej powieki, dlatego cienie do powiek są tak popularne wśród kobiet i wizażystek.
Czy któraś z nas nie zna przypadku , że mamy dziesięć różnych paletek do powiek, a korzystamy tylko z dwóch, trzech cieni spośród wszystkich? Reszta pozostaje w paletkach bez użycia i się bez sensu marnuje.

Dzieje się tak dlatego, że każda z kobiet ma swoje preferencje odnośnie kolorów czy też wykończenia cieni. Jedne są bardziej matowe i jednolite, drugie perłowe i błyszczące, a trzecie odbijające światło i metaliczne. Każda z nas musi sama odnaleźć co bardziej do niej pasuje.

Jak umiejętnie wybierać cienie do powiek?

Każda z nas lubi co innego i ma swoje preferencje odnośnie kolorów. Nie musimy lubić wszystkich odcieni. Często podczas zakupów w drogerii nie wiemy zupełnie na co się zdecydować, co wybrać. I tutaj naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzą firmy , które produkują cienie do powiek w pojedynczych kompaktach, które można później włożyć w jedną większą paletkę i w ten sposób skompletować mix swoich ulubionych cieni do powiek.

To rozwiązanie ma bardzo wiele zalet. Kupując pojedyncze cienie nie przepłacamy za całą paletkę, tylko możemy przeznaczyć więcej pieniążków i wydać je na kosmetyk dużo lepszej jakości.

Drugą zaletą jest to, że kupując pojedynczy cień ulubionego koloru będziemy miały pewność, że na pewno będziemy z niego czynnie korzystały podczas codziennych makijaży i cień nie zmarnuje się , bo na przykład skończył się jego termin ważności. Zyskamy na tym wyborze na pewno bardzo dużo, i dlatego wybierajmy mądrze i świadomie. Zaoszczędzimy przede wszystkim czas przy wyborze ulubionej paletki do makijażu ale i pieniądze.

Wybór kosmetyków w drogeriach jest teraz tak ogromny, że każda z nas znajdzie na pewno coś dla siebie. Jeśli nie mamy dużo czasu , aby chodzić po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego cienia do powiek, warto najpierw przejrzeć co oferują aktualnie drogerie internetowe, wtedy możemy zamówić je do domu i następnego dnia cieszyć się pięknym makijażem oka.

Warto zobaczyć: http://www.gospodyni24.pl/zmiana-koloru-wlosow-na-wiosne/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ