Powiększanie piersi preparatem Aquafilling

0
819
Powiększanie piersi preparatem Aquafilling

Powiększanie piersi to temat dla niektórych oczywisty, a dla niektórych kontrowersyjny i trudny. Kobiety, które decydują się na powiększenie piersi często nie są zadowolone z ich rozmiaru. Zdarza się też tak, że to partnerzy marzą o większych piersiach swojej partnerki. Innym powodem jest zmiana kształtu piersi, ich rozmiaru i jędrności po przebytych chorobach czy po karmieniu piersią. Jest wiele metod powiększania piersi, ale jedną z nieinwazyjnych i innowacyjnych metod, którą warto wziąć pod uwagę jest zabieg aquafilling.

Piękne piersi po zabiegu aquafilling

Aquafilling powiększanie biustu polega na wstrzyknięciu za pomocą igły lub kaniuli żelu, który w swoim składzie ma 98% soli fizjologicznej i 2% poliamidu. Zabieg jest krótki – trwa 1,5 godziny i zanim się rozpocznie podawany jest środek znieczulający na skórę miejscowo, a także dodawany jest do żelu aquafilling. Zabieg aquafilling nie ma żadnych konsekwencji jeśli chodzi o nacięcia i późniejsze gojenie się ran. Mogą mieć miejsce tylko niewielkie obrzęki. Jednak można po zabiegu wrócić do codziennej aktywności po 24 godzinach. Po tygodniu można cieszyć się nowym wyglądem i większym rozmiarem biustu.

Jakie efekty daje aquafilling?

Zabieg aquafilling efekty daje naprawdę dobre. Piersi wyglądają naturalnie, nie widać, że w środku jest jakieś wypełnienie. W dotyku również nie czuć żadnego wypełnienia. Po zabiegu opatrunek zmienia się samodzielnie, przez 7 dni stosuje się środek odkażający i jałowy plaster. Trzeba uważać na miejsce wkłucia, którego nie należy myć od 5 do 7 dni. Przez jakiś czas należy nosić bieliznę modelującą, masować to miejsce w zależności od zaleceń lekarza, unikać solarium i sauny, nie wykonywać ćwiczeń na te partie mięśniowe. Jednak to niewielki dyskomfort, a po tych kilku dniach można już swobodnie cieszyć się nowym wyglądem i tym jakie aquafilling efekty dał i jak zmienił nasz wygląd. Aby być pewnym, że zabieg przebiegł prawidłowo to trzeba odbyć wizytę kontrolną u swojego lekarza. Aquafilling powiększanie biustu to metoda, którą może stosować każda kobieta, ale są pewne przeciwwskazania, o których na pewno lekarz poinformuje. Zabieg aquafilling musi być wykonany przez fachową i przygotowaną do tego obsługę i lekarza dobrze znającego tę metodę. Aqufilling efekty daje bardzo dobre, a ryzyko przy tym jest małe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ