Szampon na łupież

0
750
Szampon na łupież

Jakiś czas temu przeprowadziłem wraz z moją znajomą rozmowę, na kilka ważnych tematów. Rozmawialiśmy między innymi o modzie damskiej i męskiej, oraz o nowych trendach, które panują na rynku. Stwierdziliśmy wspólnie, że w ostatnim czasie ludzie zaczęli o siebie dbać na wysokim poziomie i jest to wiadomość na duży plus. Każdy z nas ma przecież na pewno nieprzyjemne wspomnienia z komunikacji miejskiej, czy innych miejsc, w których spotykamy brzydko pachnące osoby. Jest to bardzo irytujące i nikt z nas nie chce takich sytuacji na co dzień.

Dlatego też bardzo ważną kwestią jest dbanie o higienę osobistą i o to, by zawsze wyglądać dobrze. Moja znajoma spytała mnie też od razu, o dobry szampon przeciwłupieżowy, gdyż zauważyła, że mam ładne włosy. Speszyłem się trochę, ale faktycznie staram się o nie dbać i wyglądają nie najgorzej. Używam niemieckiego szamponu, który przysyła mi moja siostra i jest on zawsze w paczce, którą wysyła do Polski. Nie lubię prosić jej o to, by wysłała mi go po raz setny w życiu, ale na polskim rynku jest on niestety niedostępny. Dlatego muszę się posiłkować jej dobrym gestem i sercem.

Szampon ten ma specjalny składnik, który jest bodajże wyciągiem z jakiejś dzikiej rośliny. Pochodzi ona z Indii i jest dostępna tylko w tamtym klimacie. Dlatego też produkt ten jest kilkukrotnie droższy od tych, które są dostępne na naszym rynku. Pewnie dlatego sklepy boją się go na nasz rynek sprowadzać, gdyż wiedzą iż może być to nieopłacalne. Nie ma bowiem co porównywać budżetu Polaka i Niemca i każdy zorientowany wie, że nasi zachodni sąsiedzi zarabiają dużo więcej. Stąd też na naszym rynku szampony są trochę niższej kategorii, ale za to nie kosztują zbyt wiele. Ja nie mając szamponu z Niemiec używam różnych polskich i również jestem z nich zadowolony.

Na luksus pozwalam sobie tylko wtedy, gdy dostanę paczkę. Czasem zdarza mi się w niej widywać drogie prezenty, ale paradoksalnie zawsze najbardziej zależy mi na kosmetykach. Charakter mojej pracy jest bowiem taki, że muszę dobrze wyglądać i staram się trzymać zawsze tak zwany fason. Oprócz szamponu i mycia włosów bardzo ważne jest dla mnie też to, żeby dbać ogólnie o całe ciało. Poza myciem i używaniem kosmetyków ważna jest także siłownia i bieganie. Daje mi to dużo powodów do radości, a dziewczyny oglądają się na ulicy, gdy biegnę obok nich. Nie ma bowiem co ukrywać, że nic nie przyciąga tak oczu płci przeciwnej, jak wysportowane ciało.

Dlatego staram się zawsze zwracać uwagę każdemu z moich najlepszych znajomych, by ten nie objadał się niezdrowym jedzeniem i postarał się zwrócić uwagę na to, co zjada. Dzięki odpowiedniemu pożywieniu możemy bowiem czuć się dużo lepiej i mieć jak już wyżej napisałem, większe powodzenie. Ta uwaga nie tyczy się tylko i wyłącznie mężczyzn, ale także kobiet, które to dbają o siebie jednak od małego. Jest to chyba w naturze dziewczyn, że starają się zwrócić uwagę na siebie poprzez wygląd. Mnie osobiście bardzo to cieszy i jestem zwolennikiem takiego podejścia pań do tematu.

http://www.kosmetyka.edu.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ