Wybór dostawcy tekstyliów hotelowych

0
627
Wybór dostawcy tekstyliów hotelowych

Wybór odpowiedniego rodzaju dostawcy tekstyliów hotelowych lub restauracyjnych jest ważny dla właścicieli restauracji i hoteli. Będzie zależeć od różnych czynników, takich jak jakość, ceny i obsługa klienta. Każda firma ma inne standardy, ale istnieją ogólne wytyczne, które pomogą w podjęciu właściwej decyzji przy wyborze takiego dostawcy.

  1. Poznaj potrzeby biznesowe

Najlepsi dostawcy to tacy, którzy spełniają i przewyższają potrzeby biznesowe. Dlatego najpierw powinniśmy, określi nasze potrzeby, np. jaka jakość będzie odpowiednia, jakiej potrzebujemy grubości prześcieradła, a także po jakiej cenie.

Oto niektóre z kryteriów, które należy ustawić dla dostawcy materiałów hotelowych.

– Maksymalna i minimalna wielkość zamówienia

– Terminy realizacji zamówień

– Sposób dostawy

– Zapewnienie jakości

– Warunki płatności

– Polityka zwrotów produktów

Znajomość kryteriów jakości i kosztów ułatwi ocenę dostawców produktów hotelarskich.

  1. Stała jakość

Wybrany dostawca powinien oferować tekstylia do hoteli o stałej jakości np. sklep https://tekstyliowo.pl/ ma różne ręczniki szybkoschnące z tego samego materiału. Niezmienna jakość jest niezbędna, szczególnie w branży hotelarskiej. Musimy upewnić się, że każdy produkt nie ma wad. Klient kojarzy niską jakość ze złą obsługą. Nawet jedna zła opinia klienta może mieć znaczący wpływ na wizerunek klienta.

  1. Wybierz wartość zamiast ceny

Goście oczekują komfortu i luksusu od pobytu w hotelu. Dlatego ważne jest, aby priorytetowo traktować potrzeby gości i kupować  tekstylia hotelowe wysokiej jakości. Wybierając dostawcę, zawsze powinniśmy szukać wartości, a nie niższej ceny. Najniższa cena nie zawsze zapewnia najlepszą wartość, poszukajmy dostawców, którzy oferują najlepszy produkt w najlepszych cenach.

  1. Ustal priorytety potrzeb gości

Nigdy nie poświęcajmy jakości za tę cenę. Goście zasługują na to, co najlepsze. A jeśli znajdą najlepsze produkty w pokoju hotelowym, są bardziej skłonni zapłacić wyższą cenę za pobyt i polecić obiekt. Zadajmy sobie pytanie, czy jako gość hotelu polubimy  tekstylia hotelowe sprzedawane przez dostawcę. Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, należy poszukać gdzie indziej.

  1. Dobra opinia klientów

Przed wyborem dostawcy warto przeczytać opinie o wybranym dostawcy. Dodatkowo rozważmy pytanie o nazwy dotychczasowych klientów lub zdjęcia wykonanych np. spersonalizowanych haftów. Jeśli dostawca może wymienić kilka renomowanych firm jako klientów i przedstawić wykonane wyroby, daje to dowód na wiarygodność.

  1. Lokalni dostawcy

Zawsze preferujmy dostawców internetowych zlokalizowanych w twoim kraju. Kupowanie od międzynarodowego dostawcy internetowego nie jest pozbawione ryzyka. Tacy dostawcy online nie podlegają lokalnym przepisom i regulacjom. Nie można dochodzić roszczeń w sądzie w przypadku oszustwa lub wadliwych produktów.

Sklep internetowy Tekstyliowo jest znanym na rynku importerem najwyższej jakości tekstyliów hotelowych. Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli dodatkowo potrzebujesz spersonalizowanych haftów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ