Zagęszczanie włosów metodą nanowłókien. Od czego zacząć?

0
1253

Jeśli rozważasz zakup kosmetyków zagęszczających włosy metodą nanowłókien warto abyś zapoznał się z podstawowymi informacjami na temat ich działania oraz poznał wiodącą markę w tym sektorze dermokosmetyków.

Łysienie lub przerzedzone włosy na linii przedziałka to estetyczny problem, z którym boryka się wiele osób. Nie każdego stać na kosztowny zabieg przeszczepu włosów, który daje trwałe efekty, lecz kosztuje kilka tysięcy złotych za jedną sesję. Z tego powodu producenci specjalistycznych kosmetyków do włosów od lat szukają optymalnego rozwiązania, które dawałoby dobre efekty za niewielką cenę. Jedną z takich zdobyczy współczesnego rynku dermokosmetyków są kosmetyki zagęszczające włosy metodą nanowłókien.

Jak nanowłókna zagęszczają włosy? Czy dają trwały efekt?

Na czym polega metoda nanowłókien? Jest to specjalny proszek zawierający mikrowłoski (nanowłókna), które zaaplikowane na włosy przyczepiają się do nich dając spektakularny efekt zagęszczenia. Wystarczy posypać włosy keratynowymi drobinkami znajdującymi się w kosmetyku i delikatnie przeczesać lub wygładzić opuszkami palców. Aplikacja tego typu kosmetyku jest bardzo łatwa, a efekt osiąga się już nawet po 30 sekundach. Dla wzmocnienia działania, włosy można dodatkowo lekko spryskać lakierem.

Efekt zagęszczenia utrzymuje się do kolejnego mycia, jednak nanowłókna mocno osadzają się na włosach nawet podczas silnego wiatru, deszczu czy śniegu. Plusem jest także to, że nanowłókna można stosować nawet codziennie. To właśnie szybkość, skuteczność oraz niski koszt w porównaniu do zabiegów w klinikach chirurgii estetycznej sprawił, że nanowłókna są coraz chętniej stosowaną metodą na zagęszczenia włosów.

Jakie dermokosmetyki zagęszczające włosy warto kupić?

dermokosmetyki

Jedną z najbardziej znanych linii kosmetyków zagęszczających włosy metoda nanowłókien jest Toppik. Cała linii obejmuje nie tylko proszek z nanowłóknami, ale także specjalne aplikatory ułatwiające nakładanie produktu (np. z przodu głowy, gdzie jest to najtrudniejsze) oraz specjalne kosmetyki typu lakier utrwalające efekt zagęszczenia. Jeśli chcesz dopiero wypróbować serię Toppik warto kupić zestawy bazowy Toppik Perfect Tool. Toppik Perfect Tool to zestaw startowy zawierający wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria do zastosowania w celu zagęszczenia włosów. Posiadając ten zestaw możesz błyskawicznie zagęścić swoje włosy. Zestaw Toppik Perfect Tool to zawiera cztery produkty: nanowłókna Toppik 12 g w dowolnym, wybranym kolorze, lakier Fiberhold Sprawy 50ml polepszający przyczepność włókien i utrwalający efekt, Toppik Spray Aplikator ułatwiający aplikowanie preparatu oraz Toppik Optimizer – specjalną nakładkę ułatwiającą nałożenie kosmetyku na przednią linię włosów. To bardzo dobra okazja dla osób zdecydowanych na wypróbowanie linii Toppik – kupując zestaw zamiast wszystkich produktów oddzielnie zaoszczędzicie 40 zł.

Chcesz wiedzieć więcej na temat metody zagęszczania włosów z pomocą nanowłókien? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na https://www.tredu.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ