Fryzury męskie – katalog na 2018 rok

0
1928
fryzury męskie – katalog na 2018 rok

Nadchodzący okres, to bez wątpienia zwrot w stronę dłuższych fryzur, które odpowiednio wystylizowane w górnych partiach głowy będą stanowić bazę do wielości różnorodnych fryzur jakie oferuje takie ścięcie. Ta popularna już od co najmniej dwóch lat fryzura męska zwana pompadourem wciąż jest „na fali”, a wręcz ewoluuje w inne rodzaje uczesań. Nowoczesne wersje są często również dłuższe, luźno stylizowane i bardziej naturalne. Poniżej przedstawiamy kilka typów, które naszym zdaniem są klasykami odnośnie fryzur męskich i na pewno będą królować zarówno na wybiegach, jak i ulicach w 2018 roku.

Wystrzępione grzywy

Fryzurę można wykonać po stożkowym przycięciu boków, pozostawiając górną warstwę wyraźnie dłuższą. Grzywka jest tutaj przycięta pod kątem. Jest ona odpowiednia dla mężczyzn, którzy mają każdy rodzaj i kształt twarzy. Bardzo dobrze będzie wyglądać w przypadku mężczyzn o okrągłej twarzy, ponieważ odpowiednio ją wysmukli. Można zaczesywać postrzępioną grzywkę na twarz, bądź stylizować ją w górę. Włosy są lekkie i łatwe w stylizacji, a bez względu na rodzaj ułożenia zawsze wyglądają naturalnie, z odrobiną artystycznej nonszalancji.

Nowoczesny Cezar lub militarne cięcie

Ta popularna i nigdy nie wychodząca z mody fryzura męska jest bardzo wygodna i nie bez powodu stanowi idealną fryzurę dla żołnierzy. Krótka długość jest stylowa, a przy tym łatwa w utrzymaniu i wykonaniu za pomocą maszynki. Idealna jest dla każdego typu urody, pod warunkiem, że jest odpowiednio wycięta na bokach. Zbyt ostre wycięcie może zniekształcać okrągłą twarz. Całość stylizacji gotowa jest w kilka sekund – można w ogóle jej nie stosować lub delikatnie postawić górę na żelu na popularnego jeżyka. Fryzura jest niezwykle wygodna, ponieważ nie wymaga praktycznie żadnej stylizacji. Należy jedynie regularnie podcinać ją u fryzjera. A przez wiele kobiet uważana jest za bardzo męską.

fryzury męskie – katalog na 2018 rokProsta klasyka

Klasyczne cięcie, lekko dłuższa góra oraz łatwość w stylizacji, przemawiają szczególnie do panów, którzy lubią szybko zyskać fajny efekt. Z powodu wielości zastosowania i wygody nie schodzi ona z wybiegów od bardzo dawna. Warto jednak podczas cięcia zachować naturalne ułożenie warstw włosów, co pozwoli zachować maksymalną objętość i naturalną strukturę. Stylizacja zazwyczaj ogranicza się do wysuszenia i odpowiedniego ułożenia palcami. Dla trwalszego efektu można również skorzystać z kosmetyków do stylizacji. Fryzura jest przeznaczona dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i nonszalancki wygląd.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ