Fryzury męskie z grzywką

0
2978
fryzury męskie z grzywką

Fryzury męskie z grzywką to ostatnio jeden z największych trendów fryzjerskich w zakresie fryzjerstwa męskiego. W zależności od upodobania czy rodzaju twarzy, a także jej kształtu i indywidualnego rodzaju urody warto wybrać taką, aby pasowała odpowiednio do danego mężczyzny. Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów męskich fryzur z grzywką.

Rodzaje męskich fryzur

Włosy postawione z przedziałkiem – polega ona tym, że z boku robi się przedziałek a resztę włosów układa do góry, jeżeli przedziałek jest odpowiednio zrobiony, można jer również układać do przodu, co daje więcej możliwość stylizacyjnych.

Zaczes na bok – przedziałek również jest z boku, a pozostałe włosy można bardzo gładko układać na bok, jak i na górę. Taka fryzura najlepiej sprawdzi się u mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję i schludny wygląd.

Wycięte boki a postawiona grzywka – fryzura idealna na lot, ponieważ po bokach należy wygolić włosy. Na środku jednak stawia się je odpowiednio na lakierze bądź gumie do włosów.

Grzywka do przodu – fryzura odpowiednia na tych mężczyzn, którzy lubią bardzo zadziorny look.

Lekka grzywka do przodu – jest to fryzura, w której grzywka opada na czoło, często nawet na oczy; jest odpowiednia dla mężczyzn, którzy cenią sobie naturalny wygląd.

fryzury męskie z grzywkąMessy hair – najczęściej wygolone boki. Fryzura bardzo fajna, ale im długość włosa jest większa, tym trudniej okiełznać i uzyskać taki efekt. Istnieje również wersja bez pociętych boków.

Gęsty zaczes – włosy nie są degażowane, układane w tył i w górę. Odpowiednia jest dla osób, które mają raczej okrągłą twarz, ponieważ wysmukla ona optycznia rysy twarzy, tworząc ją bardziej owalną.

Całość na bok – podcięte boki, góra ułożona w jednym kierunku. Aby uzyskać taki efekt na pewno przyda się dobrej jakości pianka; fryzura nie wymaga użycia lakieru.

Zaczes w tył z wyciętymi bokami – fryzura dla długich włosów z wyciętymi bokami. Jeśli włosy są zbyt długie można związać je w kucyk z tyłu głowy.

Podsumowanie

Jak zatem można zauważyć męskich fryzur z grzywką jest cała masa, a jej dobór zależy przede wszystkim od kształtu twarzy, wieku, rodzaju przestrzeni pracy, a także praktyczności. Na lato lepiej wybrać fryzury, które mają wycięte boki, dzięki czemu skóra głowy będzie się mniej pocić. Na zimę lepiej zapuścić włosy ze względu na dodatkowe ogrzewanie. Grzywka jest zatem nieodłącznym elementem fryzur, a w szczególności męskich. Można je stylizować na wiele sposób w zależności od potrzeby.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ