Impreza zabawna, ale spokojna

0
1232

Dawniej modne były może nie prawdziwe popijawy, jednak generalnie chodziło o to, żeby odpocząć po całym tygodniu pracy, odpocząć, wyluzować. Dzisiaj natomiast żyjemy w nieco innych czasach i już znacznie mniej pijemy…

Imprezy dzisiejsze

Dzisiaj bowiem zmienił się zupełnie nasz tryb życia – piątek wcale nie oznacza zawsze weekendu, bardziej dbamy o siebie, więcej przemieszczamy się samochodem. Na dodatek dość często odwiedzamy przyjaciół, którzy mieszkają raczej dalej niż bliżej. Jakby tego wszystkiego jeszcze było mało, to zmienił się też profil zapraszanych osób – czasem zdarzą się pośród gości osoby innej narodowości czy wyznania. Jakie są tego rezultaty?

Otóż dość sporo osób albo nie pije w ogóle alkoholu albo też nie pije go w dużych ilościach. Dlaczego? Otóż niektóre osoby przyjechały samochodem, to oczywiste zatem, że nie piją. Po alkohol nie sięgają także kobiety w ciąży oraz osoby biorące jakieś leki. Ponadto część gości nie pije, ponieważ ma złe doświadczenia z alkoholem, po prostu, go nie lubi, ma jutro ważne spotkanie, prowadzi zdrowy styl życia, zabrania mu tego religia itd.

Drinki bezalkoholowe – na ratunek imprezie

Jak zatem widać całkiem sporo osób z różnych powodów nie pije alkoholu. Co jednak możemy zrobić jako gospodarze imprezy, aby te osoby w żaden sposób nie czuły się wykluczone czy pominięte? Otóż warto zainwestować w drinki bezalkoholowe. Co to jest?

Drinki bez alkoholu to cóż… po prostu drinki bez alkoholu. Są to napoje imitujące smakiem, zapachem, a nawet nieraz barwą i konsystencją prawdziwe drinki, jednak nie zawierające ani grama alkoholu. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Otóż najpopularniejsze smaki to na pewno malibu, mojito oraz sex on the beach.

Drinki bezalkoholowe – gdzie kupić i jak podać?

Pozostaje jeszcze kwestia zakupu drinków? Gdzie je spotkamy? Otóż paradoksalnie znajdują się one w praktycznie każdym sklepie monopolowym. Będzie tam stała osobna półeczka właśnie z drinkami bezalkoholowymi. Możemy je także kupić na stacjach benzynowych, w większych supermarketach oraz w niektórych sklepach na osiedlu.

W jaki zaś sposób należy podać takie drinki? Przede wszystkim warto podkreślić, że w postaci, w jakiej je kupujemy, czyli w butelce lub w puszcze, nadają się one już do spożycia W tak sposób możemy je też podać na mniej oficjalnych imprezach. Czasem zaś warto przelać je do wcześniej ozdobionej szklanki – to bardziej wytworny sposób podania.

Artykuł powstał we współpracy z Bezalkoholowe.com

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ