Instruktor pole dance – ile zarabia?

0
2565
pole dance

Każda osoba, która kiedykolwiek zapisała się na zajęcia pole dance wie, że ta dyscyplina potrafi naprawdę wciągnąć. Jest to sport naprawdę angażujący i uczący precyzji. Wraz z nabraniem większych umiejętności oraz doświadczenia, możemy pójść o krok dalej i zostać instruktorem pool dance. Co musimy wiedzieć o takim zawodzie? Jakie predyspozycje powinna mieć osoba, która chciałaby zostać takim instruktorem? Jak wygląda to w kwestii zarobków? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-instruktor-pole-dance/ 

Jakie predyspozycje powinien mieć instruktor pole dance?

Taka osoba, musi być przede wszystkim dobrze zorganizowana i mieć odpowiednie podejście do ludzi. W naszej grupie mogą trafić się osoby, które są naprawdę różne. Zarówno będą to osoby pewne z siebie, które właściwie od razu chętne są do skończenia na rurę, jak i te, którym brakuje odwagi i zajęcia będą je krępować, mimo ogromnej chęci spróbowania swoich sił w takim sporcie. Naszym zadaniem jest oswojenie każdego, kto chce zrealizować się w tym sporcie i przekonać, że jest to naprawdę dobra zabawa i nie ma się czego bać. Jeżeli chcemy rozpocząć pracę w takim zawodzie, powinniśmy zapisać się na początku na zwykłe zajęcia, tak abyśmy mieli pewność, że jest to coś, co chcemy robić w przyszłości. Dopiero wtedy, kiedy uznamy, że jest to coś dla nas, możemy zapisać się na kurs na instruktora pole dance.

Zarobki instruktora pole dance

Zarobki osoby pracującej na takim stanowisku zależą od wielu czynników. Ogromny wpływ na naszą pensję ma miasto, w którym pracujemy, jego wielkość oraz samo miejsce pracy. Duży czynnikiem jest również popularność takich zajęć. Osoby początkujące lub te mniej popularne, mogą liczyć na zarobki od 25 do 30 zł za godzinę, chociaż oczywiście zdarzają się również osoby, które za godzinę dostają od 100 do 120 zł na rękę. Finalne zarobki w skali miesiąca zależne są od Ciebie oraz pracodawcy.

Zobacz też: http://www.gospodyni24.pl/jak-wyglada-praca-instruktora-pole-dance/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ