Marzysz o idealnie czystych ubraniach? Przetestuj najnowsze funkcje pralek!

0
6486
Marzysz o idealnie czystych ubraniach? Przetestuj najnowsze funkcje pralek!

Idealnie czyste ubrania pachnące świeżością wcale nie muszą pozostawać wyłącznie w sferze Twoich marzeń. Możesz je uzyskać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zamienisz swoją pralkę na nową! Czym nowoczesne urządzenia różnią się od tych starszych? Przede wszystkim liczbą i stopniem zaawansowania funkcji, dzięki którym jeszcze lepiej piorą i chronią ubrania przed zniszczeniem. Jedną z nich jest funkcja Eco Bubble, w którą wyposażone zostały pralki firmy Samsung. Czym jest i jak działa funkcja Eco Bubble? Przekonajmy się!

Czysto i ekonomicznie? To musi być Eco Bubble!

Producenci urządzeń elektrycznych wprost prześcigają się w rozszerzaniu swojej oferty o nowe, coraz bardziej funkcjonalne sprzęty. I bardzo dobrze, dla nas – konsumentów – oznacza to bowiem jeszcze większą wygodę, a często także spore oszczędności. W założenia te doskonale wpisują się pralki najnowszej generacji, które dzięki zaawansowanej technologii nie tylko jeszcze dokładniej piorą nasze ubrania i zapewniają im świeżość, ale także chronią je przed zniszczeniami, a dodatkowo są bezpieczne dla środowiska i pozwalają oszczędzać energię. Przykładem mogą być chociażby pralki marki Samsung wyposażone w funkcję Eco Bubble, która umożliwia dokładne czyszczenie ubrań w niskiej temperaturze. A wszystko za sprawą głęboko wnikającej piany, powstającej na skutek połączenia używanych do prania detergentów, które mieszają się ze sobą jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu. Piana ta wnika w tkaniny około 40 razy szybciej, piorąc je skuteczniej i krócej, niż ma to miejsce w przypadku pralek nieposiadających funkcji Eco Bubble, i to w znacznie niższej temperaturze, co z kolei pozwala na oszczędność energii i bezpośrednio przekłada się na obniżenie rachunków za prąd.

Sprawdź, co potrafi nowoczesna pralka!

Funkcja Eco Bubble to niejedyne udoskonalenie, w jakie wyposażone są nowoczesne pralki. Dla przykładu pralki wspomnianej wcześniej marki Samsung posiadają także inne praktyczne funkcje, m.in. funkcję AddWash oraz funkcję QuickDrive. Pierwsza z nich umożliwia wkładanie do pralki ubrań już po rozpoczęciu procesu prania. Dzięki dodatkowym drzwiczkom, w które wyposażona została pralka, możemy uprać nawet te ubrania, o których zapomnieliśmy, ładując bęben.
Rozwiązanie to doskonale sprawdza się także wtedy, kiedy chcemy jedynie wypłukać tkaniny lub ze względu na ich delikatność skrócić czas prania. Skrócenie czasu prania umożliwia z kolei funkcja QuickDrive, a to dzięki specjalnej budowie. Podwójny bęben, obracając się w dwie różne strony, szybciej i dokładniej usuwa z tkanin zabrudzenia, specjalne wyprofilowanie przyspiesza wirowanie, a wbudowane dodatkowe natryski – płukanie. Dzięki funkcji QuickDrive oszczędzamy więc swój czas i pieniądze.

Nowoczesne pralki zaskakują mnogością rozwiązań, które w zdecydowany sposób wpływają na komfort ich użytkowania. Ich wykorzystanie znacznie przyspiesza też czas, który musimy przeznaczyć na pranie, a często także pozwala na niemałe oszczędności. Jeśli więc wciąż jesteśmy posiadaczami pralki, która czasy swojej świetności ma już dawno za sobą, może najwyższa pora rozważyć zakup nowej, bardziej funkcjonalnej. W sprzedaży dostępnych jest mnóstwo modeli zróżnicowanych zarówno ze względu na cenę, jak i rozmiar, a także liczbę i stopień zaawansowania wbudowanych funkcji. Wybór najlepszego dla siebie modelu warto oprzeć przede wszystkim na własnych potrzebach. Pod uwagę należy oczywiście wziąć także jakość interesującego nas urządzenia.
Im lepsza, tym zapewne większa szansa na to, że nowa pralka będzie nam służyła przez długi czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ