Mezoterapia – kiedy warto skorzystać z tego zabiegu i na jakie efekty można liczyć? Podpowiadamy!

0
515
Mezoterapia

Oferty gabinetów kosmetycznych pełne są interesujących zabiegów, które przynoszą pozytywne skutki dla wyglądu skóry. Na tym oczywiście zależy wszystkim klientkom takich miejsc. Jednak nie każdy wie, na który zabieg powinien się wybrać ze swoimi problemami skórnymi.

Mezoterapia – zabieg działający na…?

Mezoterapia jest zabiegiem, który bardzo dobrze sprawdza się przy skórze, która utraciła swoją elastyczność, jędrność, a także zdolność do szybkiej regeneracji. Sprawdzi się również w przypadku postępujących oznak starzenia. Do tych należą między innymi zmarszczki oraz utrata konturu twarzy. Skóra robi się bowiem bardziej wiotka. Mezoterapia jest również zabiegiem nieocenionym podczas redukowania lub usuwania cellulitu, rozstępów i blizn. Pobudza skórę do działania i dzięki temu można cieszyć się jej lepszą kondycją. Mało osób wie, że ten zabieg wykonuje się również podczas leczenia nadmiernego wypadania włosów.

Mezoterapia – jakie daje efekty?

Widząc jakie ma zastosowanie ten zabieg nie trudno domyślić się jakie może dać efekty. Będzie to więc przede wszystkim poprawa nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry. W gabinecie takim jak https://nowacka.com.pl/ specjalistka oceni jaka liczba zabiegów będzie potrzebna do uzyskania tych i innych efektów. Trzeba bowiem mieć świadomość, że w przypadku większości problemów skórnych nie można mówić o natychmiastowych rezultatach. Jest to proces skutkujący redukcją cellulitu czy rozstępów. Z całą pewnością bardzo szybko klientki odczują jednak zwiększenie nawilżenia i ogólną poprawę wyglądu skóry.

Mezoterapia – kiedy musisz z niej zrezygnować?

Niestety mezoterapia tak jak większość zabiegów nie jest przeznaczona dla wszystkich. W jej przypadku przeciwwskazań nie ma jednak aż tak dużo. Mowa tutaj bowiem przede wszystkim o chorobach nowotworowych, niewyrównanej cukrzycy, okresie ciąży i karmienia piersią, a także opryszczce i cerze naczynkowej. Warto jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości porozmawiać z kosmetyczką. Ona wie najlepiej kiedy dany zabieg można wykonać, a kiedy lepiej się wstrzymać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ