Pożegnaj cellulit dzięki zabiegowi Scizer – najnowszej metodzie modelowania sylwetki

0
938
Pożegnaj cellulit dzięki zabiegowi Scizer – najnowszej metodzie modelowania sylwetki

Marzysz o tym, żeby nareszcie uporać się z pomarańczową skórką na udach i wyszczuplić ciało bez wielu wyrzeczeń? Polecamy Scizer, dzięki któremu na pewno uda Ci się osiągnąć wymarzone rezultaty! To obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit i miejscową otyłość. Oczywiście nie zastąpi zdrowej, zrównoważonej diety i aktywności fizycznej, ale zdecydowanie będzie ich idealnym uzupełnieniem!

Scizer – na czym polega wyjątkowość terapii?

Zabieg Scizer został stworzony specjalnie po to, aby usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc i redukować najbardziej oporny cellulit. To wszystko dzięki zastosowaniu technologii HIFU, czyli skoncentrowanych ultradźwięków. W porównaniu do innych zabiegów tego typu, w terapii Scizer zintensyfikowano parametry i zwiększono głębokość ogniskowania ultradźwięków, aby umożliwić przeprowadzenie efektywnego zabiegu antycellulitowego i redukującego tkankę tłuszczową. Głowica urządzenia Scizer działa na wyjątkowo dużym obszarze – głębokości aż 13 mm i powierzchni 46×46 mm. Skaner zastosowany w tym urządzeniu pozwala na równomierną dystrybucję leczniczych impulsów.

Jak wygląda zabieg Scizer?

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej i polega na przyłożeniu głowicy urządzenia do wybranego obszaru ciała. Zastosowanie specjalnego systemu chłodzenia skóry podczas zabiegu, pozwala na przeprowadzenie procedury komfortowej dla pacjenta, praktycznie bezbolesnej, krótkotrwałej i bez okresu rekonwalescencji. Zadaniem skoncentrowanych ultradźwięków w zabiegu Scizer jest uszkodzenie komórek tłuszczowych i pobudzenie naturalnych procesów metabolicznych, które usuwają tkankę tłuszczową z organizmu. Zabieg jest tylko impulsem, który inicjuje proces trwający przez kilka tygodni po zakończeniu terapii i po 2-3 miesiącach można podziwiać ostateczne rezultaty w postaci wyszczuplonej sylwetki i jędrnej, gładkiej skóry. 

Terapia połączona dla najlepszych efektów!

Chociaż już jednorazowa terapia Scizer pozwala uzyskać zachwycające efekty, to zaleca się połączenie jej z innym zabiegiem HIFU – Ultraformer III, aby rezultaty były jeszcze bardziej trwałe. Taka wzmocniona metoda modelowania sylwetki praktykowana jest przez specjalistów z kliniki Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Zabieg trwałego usuwania nadmiaru komórek tłuszczowych Scizer przeprowadza się jako pierwszy, a po 2-3 miesiącach, gdy pojawią się jego pełne efekty, przeprowadzany jest zabieg ujędrniający skórę za pomocą Ultraformer III.

Efekty zabiegu Scizer

Dzięki wysokiej automatyzacji zabiegu i głębokiemu działaniu głowicy zabieg Scizer pozwala na uzyskanie spektakularnych i bardzo naturalnych efektów, takich jak:

  • jednolita skóra pozbawiona nierówności,
  • ujędrnianie ciała,
  • redukcja opornych postaci cellulitu (II-IV stopnia) na różnych obszarach ciała,
  • modelowanie sylwetki,
  • redukcja tkanki tłuszczowej nadmiernie nagromadzonej, np. na brzuchu, ramionach, przedramionach, pośladkach czy nogach,
  • wspomaganie odchudzania i wyszczuplenie ciała.

Inne zalety zabiegu Scizer:

  • wysoka precyzja działania nawet na tak dużych obszarach jak uda,
  • wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać pożądane efekty,
  • możliwość wykonywania zabiegu o dowolnej porze roku, bez względu na intensywność działania promieni słonecznych.

Jeśli, podobnie jak większość kobiet, masz trudności z pozbyciem się cellulitu i tkanki tłuszczowej, to odwiedź stronę Bieńkowscy Clinic i poznaj więcej szczegółów na temat zabiegu Scizer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ