Prezent dla chłopca na urodziny

0
1016
Prezent dla chłopca na urodziny

Urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Maluchy uwielbiają prezenty, dlatego cały rok czekają na ten wyjątkowy dzień. To wielkie święto spędza jednak sen z powiek dorosłym, przed którymi stoi nie lada wyzwanie – kupno idealnego prezentu.

Jeżeli naszym solenizantem jest chłopiec, nie musimy ograniczać się wyłącznie do popularnych „resoraków”, choć Mercedes dla dzieci jest zawsze trafionym prezentem. Na rynku znajduje się tak duży wybór zabawek i gadżetów, że z pewnością każdy znajdzie cos dla swojej pociechy. A zatem, do dzieła!

Dla miłośników muzyki

Młody wielbiciel muzyki z pewnością lubi wcielać się w dyrygenta, który steruje swoją orkiestrą. Jeżeli solenizant należy do takich melomanów, możesz kupić mu mini pulpit dyrygenta, przy którym będzie mógł choć trochę poczuć się jak na prawdziwym koncercie. Taka zabawka stymuluje zmysł słuchu, który przez wielu producentów zabawek jest pomijany. Pulpit wyposażony jest w przyciski – pod każdym z nich ukryty jest inny instrument. Dzięki temu maluch uczy się rozpoznawania dźwięków, a także brzmienia różnych instrumentów. Dziecko może ustawić wybrane figurki instrumentów (do sześciu sztuk maksymalnie) i przez chwilę stać się wytrawnym dyrygentem.

Trochę inne klocki

Dużą popularność zyskują klocki Joinks, które są strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o młodych konstruktorów. Co ciekawe, klocki podobają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym, którzy już teoretycznie wyrośli z takich zabaw. W tym wypadku dziecko ma za zadanie połączyć drewniane elementy przy pomocy łączników wykonanych z silikonu. Różnorodność elementów pozwala na tworzenie bardzo ciekawych i skomplikowanych konstrukcji. Część z łączników ma dołączone przyssawki, dzięki czemu całą konstrukcję można ustabilizować.

Dla miłośnika motoryzacji

Wśród chłopców nie brakuje wielbicieli motoryzacji. Idealnym prezentem dla fana samochodów będzie Mercedes dla dzieci, którego można naprawiać. To model auta, który oddaje wiernie wszystkie detale, jakie posiada jego realny odpowiednik. Młody mechanik może zatem zajrzeć do silnika, rozmontować i zamontować światła, założyć bagażnik etc. Ale nie tylko chłopcy lubią takie zabawki – dziewczynki również uwielbiają gadżety związane z motoryzacją. Mercedes dla dzieci to także świetny upominek dla małych fanek czterech kółek.

Zabawa w pocztę

Dzieci kochają naśladować dorosłych, dlatego z pewnością będą zachwycone grą planszową, która pozwala wcielić się w rolę pracownika poczty. Solenizant będzie zachwycony wypełnianiem druczków, przystawianiem pieczątek i przyklejaniem znaczków.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ