Rzęsy 1 do 1 – cena

0
1146
rzęsy 1 do 1 – cena

Rzęsy 1 do 1 to ostatnio bardzo popularny zabieg kosmetyczny, oferujący wydłużenie i zagęszczenie rzęs. Polega on za doklejaniu sztucznych rzęs w skali 1 do 1, czyli jedna naturalna rzęsa, jedna sztuczna. Daje to bardzo naturalny efekt, który nie musi być wzmacniany tuszowaniem, co jest zdecydowanie bardzo wygodne. Cały zabieg trwa około półtorej godziny i jest bezbolesny. Zaraz po nim można mieć trochę trudności z otwarciem oczu, ponieważ klej się klei, a powieki stają się trochę bardziej ciężkie. Efekt jednak jest powalający i co najważniejsze, nie wymaga codziennego tuszowania rzęs. Jest to bardzo wygodne, jeśli cenisz sobie codzienną wygodę i poranny czas. W dodatku – zawsze jesteś w pełnym makijażu!

rzęsy 1 do 1 – cenaEfekt – trwałość i pielęgnacja

Całość efektu utrzymuje się ok. 3 tygodni. Podczas tego czasu nie należy tuszować rzęs, ponieważ używanie mleczka do demakijażu czy płynu miceralnego rozpuszcza klej, przez co o wiele szybciej wypadają. Rzęsy także sukcesywnie wypadają po trzech tygodniach – oczywiście te sztuczne – przez co stają się one coraz rzadsze, dlatego kolejna wizyta u kosmetyczki jest niezbędna, jeśli chcemy zachować zniewalający efekt. Rzęsy oczywiście trzeba myć, najlepiej samą wodą, ponieważ osadza się na nich brud i kurz, jak na każdych rzęsach.

Rzęsy 1 do 1 – cena a jakość

Taki zabieg po okazyjnej cenie można znaleźć za około 50 zł, jednak cena regularna to około 80-100 zł. W zależności także w jakim mieście i w jakim salonie kosmetycznym. Nie poleca się wykonywanie zabiegu na własną rękę, ponieważ należy przejść specjalny kurs. Najlepiej udać się w celu zrobienia zabiegu do sprawdzonego salonu kosmetycznego lub poprosić o opinię kogoś, kto już korzystał z tego typu zabiegów. Tutaj raczej lepiej wybrać salon, który ma bardzo dobre opinie. Nawet zaoszczędzenie 30 zł nie wynagrodzi nam tego, że zabieg będzie zrobiony bardzo niechlujnie i nieodpowiednio. Należy dowiedzieć się kto i w jakiej jakości w naszej okolicy wykonuje rzęsy 1 do 1. Na pierwszej próbie lepiej nie oszczędzać! Skorzystanie z bardziej profesjonalnego zabiegu zapewni nam nie tylko lepszy efekt, ale także lepsze samopoczucie i komfort zabiegu. Na pewno bowiem idąc na pierwszy będziesz troszkę zestresowana efektem. Dlatego też na pierwszy raz lepiej pokusić się na regularną cenę i niekorzystanie z różnego rodzaju kuponów – często zdarza się, że pracownicy traktują takich klientów gorzej, ponieważ nie zapłacili oni pełnej kwoty za zabieg. Mniej to na uwadze!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ