Sklep internetowy z kosmetyki – przegląd

0
1145
sklep internetowy z kosmetyki – przegląd

Lubimy kupować kosmetyki niezależnie od okazji. Często chcemy wypróbować nowe lub sprawdzić te, które zostają polecone. Bardzo często zdarza się, że w sklepach internetowych z kosmetykami można je nabyć taniej niż w sklepach drogeryjnych. Ta pokusa często wygrywa. Oczywiście należy doliczyć koszt przesyłki, ale bardzo wiele sklepów oferuje jednak darmową wysyłkę przy większym zamówieniu, np. powyżej 100 zł. Jest to zatem szansa, żeby zrobić jak największe zakupy! Poniżej podajemy kilka sklepów internetowych, które naszym zdaniem są warte uwagi, a także kilka wad i zalet kupowania z pomocą takich stron internetowych.

Zalety, czyli dlaczego należy kupować

Wielką zaletą sklepów internetowych z kosmetykami jest przede wszystkim CENA. To ona sprawia, że najczęściej tam kupujemy. Sklepy drogeryjne stawiają swoją marżę, która niekiedy jest naprawdę wysoka. W wypadku sklepów internetowych możemy nabyć produkty czasami niemalże po cenie hurtowej. Kolejną zaletą jest możliwość przeglądani większej ilości i różnorodności produktów niż w sklepach, ponieważ na stronach internetowych znajdziemy zdecydowanie większy wybór, niekiedy różnorodnych rodzajów i marek. Plusem jest też to, że podczas robienia zakupów nie musimy się spieszyć i możemy robić to z kubkiem herbaty w dłoni. Dodatkowo w każdej chwili możemy sprawdzić opinie i ocenę produktu na różnorodnych portalach internetowych czy blogach. Będziemy wtedy miały punkt odniesienia odnośnie jakości, stosowania, a co najważniejsze, działania kosmetyku.

Wady, czyli dlaczego NIE należy kupować

sklep internetowy z kosmetyki – przeglądZdecydowanie największą wadą jest brak możliwości dostrzeżenia produktu. Nie możemy wziąć go do ręki, powąchać jak pachnie czy sprawdzić jakiej jest konsystencji. Niekiedy to właśnie wrażenie zmysłowe decydują o jego zakupie. Dodatkowo nie jesteśmy w stanie porównać wizualnie różnych produktów tego samego typu. Poza tym, kupując stacjonarnie mamy pewność, ze kupiliśmy to, co mieliśmy w rękach i co na pewno nam odpowiada. Zamawiając w sklepach internetowych nigdy nie wiadomo czy przyjdzie rzeczywiście to, co zamówiliśmy. Dodatkowo, nie trzeba czekać – produkt można kupić i za godzinę już go używać. Nigdy także nie mamy pewności czy kosmetyki nie ulegną zniszczeniu podczas transportu.

Poniżej kilka sklepów internetowych godnych uwagi:

www.kosmetykizameryki.pl
www.ezebra.pl
www.cocolita.pl
www.superkoszyk.pl
www.ekobieca.pl
www.kosmetykomania.pl
www.ladymakeup.pl
www.strefaurody.pl
www.urodomania.pl
www.bioika.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ