Sterna Polska – Premium AGD dla Twojego domu

0
611
Sterna Polska – Premium AGD dla Twojego domu

Nowoczesny dom warto wyposażyć w sprzęt AGD ułatwiający codzienne życie. Sterna Polska ma w swojej ofercie premium AGD dla Twojego domu, dzięki któremu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także skutecznie zadbasz o swoje zdrowie. Marki takie jak Hizero, INNOSTEAM i Platiumed zadbają o czystość w Twoim domu, precyzyjnie wyprasowane ubrania i pościel oraz pomogą w walce z bólem mięśni i stawów przez terapię ultradźwiękami. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Nowoczesny mop bezprzewodowy Hizero

Prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzątania – to mop parowy marki Hizero, który skutecznie czyści podłogę z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Wygodny w użyciu dzięki zastosowanej w nim jonowo-litowej baterii, mop elektryczny Hizero nie tylko odkurza podłogę, ale także ją myje i suszy, a po zakończeniu pracy samoczynnie się czyści. Pojemność baterii pozwala na wygodne sprzątanie całego domu lub mieszkania, bez konieczności przełączania przewodu elektrycznego, a samo sprzątanie może odbywać się wyłącznie z użyciem letniej wody. Chcąc wyczyścić szczególnie duże zabrudzenia, uzyskać świeży zapach lub połysk na podłodze można dodać dowody odrobinę płynu do czyszczenia Hizero. Nowoczesny mop Hizero pozostawia podłogi sterylnie czyste, a sprzątanie nim jest zdecydowanie łatwiejsze i wygodniejsze niż przy użyciu tradycyjnych narzędzi.

Innowacyjny system do prasowania INNOSTEAM Plus

INNOSTEAM Plus to owoc wieloletniej pracy szwajcarskich inżynierów, który wyróżnia się innowacyjną formą, łatwością obsługi i wydajnością. Wykorzystując technologię parową w procesie prasowania INNOSTEAM Plus jest gotowy do pracy w 30 sekund, a niezależnie od rodzaju używanej wody nie wymaga odkamieniania, płukania czy czyszczenia. Unikalna, polimerowa stopa żelazka pozwala na dostosowanie temperatury do każdego rodzaju ubrania, bez stosowania nakładek teflonowych czy termostatu. Dodatkowo warta uwagi jest wyjątkowo elegancka i wygodna do składania forma deski do prasowania.

Platiumed – w trosce o Twoje zdrowie

Platiumed MAG 206 oraz MAG 202 to nowoczesne urządzenia terapeutyczne i kosmetyczne, wspierające w walce z bólem oraz problemami kosmetycznymi. MAG 206 pozwala na stosowanie w zaciszu własnego domu elektroterapii, magnetoterapii i terapii ultradźwiękiem, które pomagają np. w leczeniu stanów zapalnych, działają przeciwbólowo i normalizująco na napięcie mięśniowe. MAG 202 poprzez działanie fal radiowych poprawia natomiast elastyczność skóry, redukując drobne zmarszczki i niedoskonałości na twarzy oraz reszcie ciała.

Sprawdź: Premium AGD Sterna Polska

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ