Suszarka do włosów z jonizacją

0
1138
suszarka do włosów z jonizacją

Jeżeli codziennie zmagasz się z problemem ciągle elektryzujących się włosów, których nie sposób ułożyć ani ujarzmić w żaden sposób, koniecznie zainteresuj się suszarką do włosów z jonizacją. Jest to pewien rodzaj suszarki, który odpowiednio reaguje na twoje włosy nie powodując efektów puszczenia się, a także nadmiernego elektryzowania. Dodatkowo jony odpowiednio działają na włosy, pozostawiając je odżywione i nie niszczą ich struktury nadmiernym ciepłem. Poniżej nieco informacji o samych suszarkach, a także kilka modeli, które naszym zdaniem zasługują na uwagę.

Jonizacja w suszarkach przeciwko elektryzowaniu się włosów

Suszarki z jonizacją to bezprecedensowo największy hit tego typu produktów. Suszarki, które suszą włosy zazwyczaj na podstawie ciepłego powietrza i wysokiej temperatury, w tym wypadku wykorzystują technikę jonizacji przez co nie niszczą struktury włosa. Dodatkowo pozostawiają włosy gładkie i odpowiednio odżywione dzięki czemu nie elektryzują się one.

Jak to działa?

Za pomocą uwolnienia ujemnych jonów z suszarki, dostają się one do struktury włosa i osiadają na nim, sprawiają, że dodatnie ładunki zostają zneutralizowane – włosy nie elektryzują się, lepiej się układają, pojedyncze kosmyki zostają wygładzone. Włosy są zatem gładsze i nie tworzą efektu push-up, dzięki czemu można je o wiele łatwiej modelować i mieć nad nimi kontrolę. A to wszystko za sprawą jedynie suszarki!

Nie daj się zwieść…

Zwiększając podaż na suszarki tego typu, coraz więcej producentów oferuje jednak zamiennik, które oczywiście nie działają w taki sam sposób jak suszarki do włosów z jonizacją. Jonizacja to proces, którego nie widać i który zachodzi bezgłośnie. Warto zatem dowiedzieć się jak dokładnie on funkcjonuje, żeby nie zostać oszukanym. Poniżej przedstawiamy modele, które naszym zdaniem są warte uwagi ze względu na jakość i cenę. Warto zatem powołać się na suszarki fryzjerskie, które na pewno posiadają odpowiednią oryginalną jonizację.

suszarka do włosów z jonizacjąPierwszy z nich to Suszarka Fox Smart 2100W – najczęściej wybierana przez Klientki indywidualne, które są zachwycone mocą tejże suszarki.

Następnym modelem jest: Suszarka Valera Swiss Nano 9200 Ionic RotoCord, która posiada bardzo mocny i żywotny silnik Long Life AC MOTOR.

Kolejną bardzo znaną suszarką, która posiada bardzo mocny silnik jest obecny TOP 1 na rynku sprzedaży suszarek, a mianowicie: Suszarka BaByliss Pro Caruso BAB6510IRE 2400W. Na pewno nie będziesz żałować wydanych pieniędzy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ