Wysokie standardy

0
1222
Wysokie standardy

Pojemniki z tworzywa to w XXI wieku podstawa logistyki przemysłowej i handlowej. Stały się one tak popularne, że już większość transportu, dostaw na stanowiska pracy czy zbioru owoców w przemysłowym rolnictwie odbywa się za pomocą plastikowych kontenerów czy pudełek. W tym artykule omówionych zostanie kilka najpopularniejszych produktów firmy Schoeller Allibert. Jest to wedle najnowszych danych największy producent pudełek plastikowych w Europie.

Opakowania dla rolnictwa przemysłowego

W dzisiejszym wielkoobszarowym rolnictwie opakowania i pojemniki są niezbędne by prawidłowo przeprowadzać zbiór owoców, składowac części rolnicze oraz transportować płody rolne do punktów skupu.Przemysłowe rolnictwo przejawia więc duże zapotrzebowanie na opakowania plastikowe producent zaś, którym jest firma Schoeller Allibert odpowiadając na te oczekiwania produkuje liczne kontenery, skrzynki i opakowania plastikowe idealnie to zapotrzebowanie zaspokajające.

Jednym z przykładów takiego produktu są pojemniki z serii maxipac. Przykładowo MAXIPAC solid base ventilated walls to pojemnik o dużych gabarytach i pojemności przekraczającej 357 litrów. Jego mocna konstrukcja wytrzymuje nawet duże ładunki, zaś wentylowane ścianki zapewniają przenoszonym w nim płodom rolnym i owocom stały dopływ powietrza. Mocne dno z możliwością montażu kółek zapewnia łatwość transportu. Ważnym atutem jest też możliwość połączenia ze sobą ośmiu tego typu kontenerów i przewożenia ich na jednej palecie.

Opakowania dla przemysłu motoryzacyjnego

Przemysł motoryzacyjny to też ważny odbiorca pojemników i skrzynek z plastiku. Plastikowe pojemniki służą tu przenoszeniu części pojazdów, magazynowania narzędzi i smarów oraz przenoszeniu dokumentacji. Popularne są tu pojemniki magnum, bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Ich wysokość sięgająca powyżej stu trzydziestu centymetrów pozwala korzystać z niego podczas prac wykonywanych na stojąco a dodatkowe drzwiczki z boku i montowane kółka pozwalają uczynić z tego pojemnika prawdziwy mobilny warsztat.

Równie popularnymi opakowaniami plastikowymi firmy Schoeller Allibert wykorzystywanymi w branży motoryzacyjnej są plastikowe wiadra na płyny, smary i substancje chemiczne. Wzmocniona konstrukcja wiader, szczelna pokrywa oraz atest pozwala bez większych trudności magazynować w takich pojemnikach potrzebne substancje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ