Lokówko prostownica

0
1213
lokówko prostownica

Lokówko-prostownica to innowacyjne połączenie lokówki i prostownicy w jednym urządzeniu. Ma ono na celu wielofunkcyjność związaną z używaniem lokówki i prostownicy jednocześnie bez konieczności kupowania oddzielnych urządzeń. Zapewne wiele razy okazywało się, że po zakupieniu prostownicy potrzebujesz jednak lokówki i na odwrót, prawda? Przedstawiamy zatem urządzenie, które pozwoli rozwiązać ci ten dylemat!

Zakręcona lokówka

Urządzenie posiada odpowiednio wyprofilowaną głowicę, która pozwala na kręcenie włosów, a także na robienie grubych, romantycznych fal. Rurka do tego przystosowana jest okrągła, dzięki czemu po złożeniu dwóch części można nawijać kosmyki i zajmować się ich lokowaniem. Lokówko-prostownica posiada także plastikowe zakończenie, które można trzymać w celu lepszej stabilizacji urządzenia, a jednocześnie z pewnością, że nie zostanie się poparzonym. Posiada także regulację temperatury, dzięki czemu posiadacze mogą regulować natężenie i rozmiar loków.

Prosta jak drut prostownica

Urządzenie posiada dwie oddzielne części przedniej części, podobne do skrzydeł. To między nimi łapie się kosmyk włosów, aby móc odpowiednio go rozprostować. Dodatkowo plastikowe zakończenia, za które można trzymać lokówkę pozwala na silne i stabilne złapanie kosmyku i na odpowiednie poprowadzenie urządzenia. Dzięki temu nasze włosy staną się proste i długie!

Wielofunkcyjność niezależnie od sytuacji

lokówko prostownicaLokówko-prostownica daje zatem wiele możliwości rozwiązań związanych z wszelkiego rodzaju zastosowaniem. Nie należy martwić się zatem, iż nie posiadamy lokówki czy prostownicy, gdy najdzie nas kolejno ochota na posiadanie loków czy prostych włosów. Lokówko-prostownica jest także bardzo łatwa i przyjemna w transporcie. Zabieramy ze sobą jedynie jedno urządzenie, a nie, jak wcześniej, dwa oddzielne. Dodatkowo jej cena waha się w granicach typowej ceny lokówki czy prostownicy, zatem nie płaci w żadnym wypadku podwójnie za to wielofunkcyjne urządzenie. Lokówko-prostownica posiada regulację temperatury, zatem możemy regulować jej temperaturę w czasie i przed jej używaniem. Jest zatem idealna dla kobiet, które lubią zmiany związane ze swoją fryzurą, a także cenią sobie wielofunkcyjność. Dzięki takiemu urządzeniu zaoszczędzimy nie tylko czas, ale także pieniądze oraz miejsce w łazience czy w walizce podczas kolejnej podróży. Dodatkowo produkt wyposażony jest w sylikonową rączkę, co zapewnia ergonomiczne i bezpieczne użytkowanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ